Jakich produktów nie należy jeść przed zbliżeniem? Podpowiadamy!

Katarzyna

Newsy

09.11.2021 18:10

Jakich produktów nie należy jeść przed zbliżeniem? Podpowiadamy!

Czego nie powinno się jeść przed seksem? Jakie produkty sprawiają, że spada nasze libido? Sprawdzamy i odpowiadamy!

Zdjęcie Jakich produktów nie należy jeść przed zbliżeniem? Podpowiadamy! #1

Afrodyzjaki 

Niektóre produkty sprawiają, że nasze libido rośnie i mamy wtedy większą ochotę na miłosne zbliżenia. Nazywa się je afrodyzjakami i chyba większość z nas o nich słyszała. Podobno jako afrodyzjak działa czerwone wino, owoce morza, brandy owocowe oraz szampan. Istnieją jednak produkty, których spożycie sprawia, że nasze libido spada i nie mamy wtedy ochoty na miłosne igraszki.

Spadek libido 

Niektóre produkty zachęcają do miłosnych igraszek a niektóre nie. Ich spożycie sprawia, że ochota nas seks spada i pojawiają się inne nieprzyjemne dolegliwości. Mowa tu np. o wzdęciach, braku energii czy senności. Zjedzenie niektórych potraw może sprawić, że zaczną dokuczać nam gazy lub będziemy mieli nieświeży oddech. Jakich produktów nie powinno się więc jeść przed randką lub zbliżeniem? Oto lista.

Słodycze

Wydawać by się mogło, że słodycze to dobry sposób na grę wstępną. Okazuje się jednak, że zbyt duża ilość ciasta czy słodyczy sprawia, że ochota na seks będzie tylko wspomnieniem. Co prawda słodycze, sprawią, że otrzymamy zastrzyk energii, jednak będzie on tylko chwilowy.

Zdjęcie Jakich produktów nie należy jeść przed zbliżeniem? Podpowiadamy! #2

Węglowodany

Węglowodany to również produkty, które obniżają ochotę na zbliżenia. Mała ich porcja w daniu raczej nie wyrządzi wielu „szkód” i libido nie spadnie do 0, jednak po posiłku z dużą ilością węglowodanów chęć udania się do spania znacząco wzrasta.

Tłuste potrawy

Tłuste potrawy w ogóle nie są dobre dla naszego organizmu, ponieważ bardzo obciążają żołądek i wątrobę. To sprawia, że organizm wszelką energię „kieruje” do żołądka, przez co np. po smażonym steku będziemy się czuli senni i ociężali, a co więcej mogą zacząć dokuczać nam gazy.

Piwo

Piwo czy inny alkohol sprawia, że nasze zdolności seksualne spadają. Wypicie jednej lampki wina czy szampana może rozkręcić grę wstępną, ale większa ich ilość może zaburzyć nasze zdolności. Piwo natomiast nie jest wskazane przed grą wstępną, ponieważ po tym napoju najczęściej czujemy się pełni i możemy mieć gazy.

Zdjęcie Jakich produktów nie należy jeść przed zbliżeniem? Podpowiadamy! #3

Fast foody

Fast foody to również niezdrowe i mocno przetworzone dania, które źle wpływają na nasz organizm. Badania dowodzą, że fast foody zmniejszają libido nawet o 25%. Zjedzenie takich dań sprawi również, że nasz brzuch będzie wyglądał jak napompowany.