Anna Markowska i Kuba Wojewódzki są w związku!

Agnieszka

Newsy

23.11.2022 9:50

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki są w związku!

Anna Markowska w wywiadzie udzielonym portalowi plotkarskiemu potwierdziła, że jest w związku ze starszym o 30 lat Kubą Wojewódzkim. Zdradziła też, jak doszło do tego, że ich ścieżki się połączyły, a następnie zrodziło się z tego coś więcej. 

Anna Markowska potwierdza związek z Kubą Wojewódzkim

Kilka tygodni temu Anna Markowska, uczestniczka siódmej edycji programu Top Model była widziana na ściance w towarzystwie Kuby Wojewódzkiego. Już wtedy portale plotkarskie spekulowały, że być może jest z nim w związku. Teraz te przypuszczenia się potwierdziły.

W rozmowie z portalem Jastrząb Post celebrytka potwierdziła, że jest w związku z Wojewódzkim i że się kochają. Opowiedziała też, jak się poznali i że to on do niej pierwszy napisał. Wtedy jednak zignorowała jego wiadomość. Do spotkania doszło pół roku później.

Para początkowo była tylko przyjaciółmi. Markowska w tym czasie była bowiem w związku. 

Wtedy nie spotykaliśmy się zbyt często, bo ja byłam w związku i czasami tylko do siebie dzwoniliśmy. No i po jakimś czasie byliśmy razem - powiedziała.

Dopiero kiedy ja przepracowałam swój poprzedni związek, bo też ciężko tak przenieść emocje na kogoś innego nagle, to zaczęliśmy w tym kierunku zmierzać, co było dla mnie dużym zaskoczeniem, ale też takim pozytywnym, bo Kuba emocjonalnie jest bardzo podobny do mnie. Jest bardzo wrażliwy, bardzo dobry, więc mam nadzieję, że będzie wszystko ok.

Dodała też, że w Wojewódzkim najbardziej urzekła ją “troska, uczciwość” oraz to, że:

Kuba bardzo dużo wymaga od siebie, ale też od innych. Jest takim właśnie mobilizatorem. Kocha świat, kocha czerpać z natury to, co najfajniejsze. Znajduje radość w takich zwykłych prostych rzeczach.

Padło także pytanie o ślub

Markowska odpowiedziała, że nie ma zamiaru oświadczać się Kubie, więc piłka leży po jego stronie. Dodała jednak, że są razem, bardzo się kochają i ma nadzieję, że “będą się rozwijać”.