Wojciechowska potwierdza zaręczyny z Kossakowskim! Oświadczył się już dawno


                    Wojciechowska potwierdza zaręczyny z Kossakowskim! Oświadczył się już dawno
24Sie

Media od samego początku związku Martyny Wojciechowskiej z Przemkiem Kossakowskim bardzo się nimi interesują. Co chwilę w mediach pojawiają się nowe plotki na temat tej gorącej pary. Zdecydowana większość z nich jest jednak nieprawdą. Tym razem Martyna Wojciechowska wzięła sprawy w swoje ręce i otwarcie przyznała, że jest zaręczona.

Martyny Wojciechowskiej nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest znaną od wielu lat dziennikarką i prowadzącą programu podróżniczego “Kobieta na krańcu świata”. Od 2018 jest też w związku z Przemkiem Kossakowskim.

Para niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego prywatnego życia. Starają się zachować nieco prywatności i nie epatować związkiem w mediach. Być może z tego powodu portale plotkarskie jeszcze bardziej interesują ich się życiem.

Pewnie wielu z Was nie raz miało okazję przeczytać głośny nagłówek na portalu plotkarskim odnoszący się do związku Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Media ciągle donoszą o ich rzekomych życiowych wydarzeniach. Dziennikarka i podróżniczka nigdy jednak nie odnosiła się do plotek.

Tym razem postanowiła jednak, zmęczona ciągłym wałkowaniem tematu jej zaręczyn, przyznać i potwierdzić, że rzeczywiście do tego doszło. Jednak nie wtedy, gdy media się o tym rozpisywały, a już półtora roku temu - na początku 2019 roku. Jak sama przyznaje w poście na Instagramie, potwierdza zaręczyny, ponieważ jest już zmęczona “procesem zgadywanek i tropienia poprawnej odpowiedzi”.

"Tak. Zaręczyliśmy się.

Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem.

Tylko nikt tego nie zauważył.

I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić.

Przez ten czas zdaniem niektórych pism i portali kilka razy się pobraliśmy, mieliśmy kilka kryzysów.

I tak w kółko.

Ostatnio NAGLE media doniosły, że „teraz to już na pewno” się zaręczyliśmy. Zaczęli towarzyszyć nam reporterzy.

A my lubimy nasze spokojne życie, które jest niespokojne tylko wtedy, kiedy tego chcemy.

Więc skróćmy ten proces zgadywanek i tropienia poprawnej odpowiedzi.

OFICJALNIE POTWIERDZAMY to radosne wydarzenie.

Na naszych warunkach.

I bardzo dziękujemy już za uwagę.

Nam wystarczy🙏🏻

M."następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja