Co łączy Edytę Górniak z Rafałem Brzozowskim? Zdradziła to sama piosenkarka

Co łączy Edytę Górniak z Rafałem Brzozowskim? Zdradziła to sama piosenkarka

Kilka dni temu Internet obiegło dwuznaczne zdjęcie Rafała Brzozowskiego z Edytą Górniak. Czy cos ich łączy?

Górniak i Brzozowski 

Ostatnimi czasy nie milkną pogłosy, jakoby Rafała Brzozowskiego łączyło coś z Edytą Górniak. Rafał Brzozowski znów jest na ustach wszystkich po tym, jak został wytypowany jako reprezentant Polski w konkursie Eurowizji, który odbył się w tym roku. Niestety nie dostał się on do finału, co większość osób przewidywała.

Rozmowa na Instagramie

Jakiś czas temu Edyta Górniak prowadziła z Rafałem Brzozowskim live'a na Instagramie, gdzie rozmawiali na tematy muzyczne. Jako doświadczona piosenkarka, Edyta Górniak zaproponowała Rafałowi Brzozowskiemu, że pomoże mu w przygotowaniach do Eurowizji. Edzia bowiem w 1994 roku zajęła w tym konkursie 2 miejsce, którego jak dotąd nie udało się powtórzyć. Piosenkarka nie rzuciła słów na wiatr i na majkówkę zaprosiła Rafała Brzozowskiego do swojego domu w górach. Tam zajmowali się nie tylko przygotowaniami do Eurowizji.

Przyjacielskie ramię 

Podobno Pani Edyta pocieszała również Rafała Brzozowskiego po tym, jak rozstał się ze swoją partnerką. Można było ich spotkać rankiem na Krupówkach, gdzie spacerowali, trzymając się pod rękę. Później znów można było spotkać ich razem w jednej z opolskich restauracji. Edzia i Rafał spędzili razem trochę czasu również przed koncertem na cześć Krzysztofa Krawczyka, który odbył się 10 kwietnia tego roku. Oboje bowiem występowali na tym koncercie i spędzili przed nim trochę czasu razem. Przebywając bowiem w restauracji „Starka” w Opolu, Edyta Górniak wpatrywała się w Rafała Brzozowskiego jak w obrazek. Dało to więc fanom do myślenia.

Demontaż plotek

Do plotek jakby miało coś łączyć tę parę, odniosła się sama Edyta Górniak. Aby zdementować plotki rzekomego rodzącego się uczucia między nimi, na swoim profilu na Instagramie, a dokładniej na Instastory Pani Edyta dodała zdjęcie, na którym jest razem z Rafałem Brzozowskim. Zdjęcie podpisała jednak komentarzem, który nie pozostawia już żadnych złudzeń. Pod zdjęciem pojawił się napis „tylko przyjaciele”, do którego dołączono emotikonkę motyla oraz nuty. Zbliżenie się tej pary wynika tylko z tego, że oboje pracują nad nową piosnką.

Zdjęcie Co łączy Edytę Górniak z Rafałem Brzozowskim? Zdradziła to sama piosenkarka #1

Zdjęcie Co łączy Edytę Górniak z Rafałem Brzozowskim? Zdradziła to sama piosenkarka #2

źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Edyta_G%C3%B3rniak_2019.jpg

Zdjęcie Co łączy Edytę Górniak z Rafałem Brzozowskim? Zdradziła to sama piosenkarka #3

źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Rafa%C5%82_Brzozowski_Konkurs_Piosenki_Eurowizji_dla_Dzieci_2020.png

Katarzyna

Polecane