Wojewódzki ostro komentuje rozstanie Wojciechowskiej i Kossakowskiego

Agnieszka

Newsy

22.07.2021 9:30

Wojewódzki ostro komentuje rozstanie Wojciechowskiej i Kossakowskiego

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego skończył się po 3 latach. Taka wiadomość pojawiła się w mediach niespełna tydzień temu. Wiele znanych osób okazało podróżnikom wsparcie po rozstaniu. Jednak Kuba Wojewódzki postanowił negatywnie wypowiedzieć się na ten temat i zakpić z trudnego przeżycia byłej pary.

Związki celebrytów często się rozpadają. Jednak koniec związku Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego był dla fanów ogromnym zaskoczeniem. Nic bowiem nie wskazywało na to, że para nie do końca się dogaduje.

Z powodu tego, że zarówno Wojciechowska, jak i Kossakowski są osobami publicznymi, po ogłoszeniu rozstania wiele innych publicznych osób je skomentowało. Większość zdecydowanie okazała wsparcie i zrozumienie. Kuba Wojewódzki jednak nie należy do tej grupy.

Kuba Wojewódzki w nieprzyjemny sposób komentuje rozstanie Kossakowskiego z Wojciechowską

W swojej rubryce w tygodniku “Polityka” Wojewódzki przypomniał wszystkim, że nie jest zwolennikiem małżeństw. Zrobił to rzecz jasna kosztem Wojciechowskiej i Kossakowskiego:

Gruchnęła wiadomość, jakoby małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego przeszło już do historii - napisał Wojewódzki. Podobno podróżnik wyprowadził się zaraz po ślubie. Wszystko zgodnie z moją teorią: małżeństwo to trzygwiazdkowy hotel. A dużo lepiej się śpi pod tysiącem gwiazd.” - napisał Wojewódzki.

Informacja o rozstaniu

Przypomnijmy, że plotki o rozstaniu tej pary pojawiły się w mediach kilka dni przed tym, jak Martyna Wojciechowska postanowiła publicznie je potwierdzić. Napisała wtedy na swoim Instagramie, że z Przemkiem Kossakowskim rozstali się po trzech latach związku i trzech miesiącach małżeństwa.

Po tym wpisie pod adresem Kossakowskiego padło wiele nieprzyjemnych słów. Sam więc postanowił odnieść się do całej sytuacji pisząc na Instagramie:

“Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem. Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy. Żyjmy zatem najlepiej jak potrafimy i pozwólmy robić to innym.”