Biedronka szuka pracowników nad morze i w góry. Ile można zarobić?

Martyna

Newsy

13.05.2022 9:36

Biedronka szuka pracowników nad morze i w góry. Ile można zarobić?

Sieć sklepów Biedronka ogłosiła nabór na pracowników tymczasowych, którzy podejmą się pracy w turystycznych miejscowościach Polski. Pracę w innych placówkach mogą również podjąć stali pracownicy ”Biedronki”. Rozwiązanie takie cieszy się dużą popularnością, gdyż łączy pożyteczne z przyjemnym. Po godzinach pracy pracownicy mogą cieszyć się górskimi lub nadmorskimi walorami. Co ważne, firma zapewnia darmowy nocleg i wyżywienie.

 

Firma powiększa zespoły pracowników

Sieć „Biedronka” po raz szósty wychodzi z taką propozycją. W okresie letnim firma spodziewa się zwiększonej liczby klientów. Na stronie czytamy, że w wakacje sklepy „Biedronki” zlokalizowane w turystycznych miejscowościach cieszą się dużą popularnością. Z uwagi na to firma powiększa zespoły pracowników.

„Sezon letni w Biedronce to coroczne wyzwanie. Sklepy zlokalizowane w miejscowościach turystycznych cieszą się popularnością wśród naszych klientów. Po raz szósty powiększamy nasze zespoły o pracowników tymczasowych oraz naszych pracowników z innych sklepów, którzy deklarują chęć wyjazdu do wybranego sklepu sezonowego” – zakomunikowała Joanna Bukała, Dyrektor HR Makroregionu w Biedronce.

Zdjęcie Biedronka szuka pracowników nad morze i w góry. Ile można zarobić? #1

 Warunki zatrudnienia

Na stronie firmowej czytamy, że nowo zatrudnieni pracownicy mogą liczyć na stawkę w wysokości 19,70 brutto za godzinę. Należy podkreślić, że stawka ta obowiązuje także uczniów i studentów do 26. Roku życia.

Firma oferuje umowę-zlecenie.

W niektórych miejscowościach jest możliwość skorzystania z darmowego noclegu i wyżywienia.

Zatrudnianie rozpocznie się od połowy czerwca.

Rekrutacja prowadzona jest do sklepów w dziewięciu województwach.

Pracę można podjąć w miastach tj. Władysławowo, Ustka, Jastarnia, Giżycko, Krynica-Zdrój, Szczawnica, Mielno, Rewal, Wisła i wielu innych.

Co ciekawe kandydaci nie muszą przesyłać CV podczas rekrutacji. Wystarczy wypełnić formularz i dopisać coś o swoim doświadczeniu w pracy z żywnością.

Możliwość połączenia pracy z wypoczynkiem mają również dotychczasowi pracownicy sieci Biedronka, zatrudnieni na podstawie umowy o pracę.

Zakres obowiązków do między innymi: wykładanie towaru, dezynfekcja, obsługa klientów przy kasie samoobsługowej oraz na sali sprzedaży.

Aktualne oferty publikowane są na firmowej stronie – TUTAJ.

Warto wspomnieć, że sieć ”Biedronka” zajmuje pierwsze miejsce wśród największych prywatnych pracodawców w naszym kraju – zatrudnia około 80 tysięcy pracowników.

 

Korzystaliście kiedyś z takiego wakacyjnego zatrudnienia?

Będziecie aplikować?

Zdjęcie Biedronka szuka pracowników nad morze i w góry. Ile można zarobić? #2