To koniec związku Królikowskiego i Opozdy? Do sądu wpłynął pozew o rozwód

Agnieszka

Newsy

12.05.2022 11:02

To koniec związku Królikowskiego i Opozdy? Do sądu wpłynął pozew o rozwód źródło okładki: https://www.instagram.com/p/CV0ogq0IsoS/

Związek Joanny Opozdy z Antkiem Królikowski już definitywnie się zakończył? Wiele na to wskazuje. Okazuje się bowiem, że podobno do sądu wpłynął pozew rozwodowy.

 

Joanna Opozda z Antonim Królikowski wzięli ślub niecały rok temu, bo na początku sierpnia zeszłego roku. Niedawno natomiast urodziło się ich dziecko. Niestety, od wielu tygodni media donoszą o poważnych problemach w ich związku.

 Antoni podobno miał zdradzać Opozdę z sąsiadką. Była para nie mieszka ze sobą już od dawna, a Królikowski z powodu licznych kontrowersji wycofał się z życia medialnego na jakiś czas. Podobno już od jakiegoś czasu jest w związku z nową partnerką. 

Co więcej, Antoni Królikowski stracił w oczach swoich fanów z powodu kontrowersyjnej gali MMA, na którą zaprosił sobowtórów Putina i Zełenskiego, którzy mieli ze sobą stoczyć walkę. Po fali negatywnych opinii Królikowski postanowił zrezygnować z gali Royal Division i wycofać się na jakiś czas z życia publicznego.

“W związku z ostatnimi wydarzeniami chcę ogłosić, że rezygnuję ze współpracy z federacją Royal Division. Promowanie gali skojarzeniami z tą okropną potworną wojną za naszą wschodnią granicą, było złą drogą. To było złe. Ponoszę tego konsekwencje i zrobię wszystko, żeby pomóc ofiarom wojny na Ukrainie” — powiedział Antoni Królikowski.

“Teraz jednak muszę zadbać o zdrowie. Ostatnie miesiące to dla mnie ciężki czas. Nie mogę udawać, że wszystko jest okej, że jestem zdrowy i silny. Muszę się wykurować, bo mam dla kogo żyć” - dodał.

W porównaniu do Królikowskiego, który zrezygnował z show biznesu, Joanna Opozda niedawno pojawiła się na ściance. Wyznała jednak, w rozmowie z Party, że powodem jej powrotu jest kwestia ekonomiczna, musi bowiem zapewnić byt swojej rodzinie.

“Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę” - mówiła.

Do sądu wpłynął pozew o rozwód?

Jak ustalił "Super Express", pozew rozwodowy miał już wpłynąć do sądu, a Opozda i Królikowski czekają obecnie na ustalenie terminu pierwszej rozprawy. 

“Jak udało nam się ustalić, do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął pozew rozwodowy. Para czeka na wyznaczenie pierwszego terminu. Niewykluczone, że wszystko może przeciągnąć się w czasie nawet o rok... Do tego czasu małżonkowie powinni ustalić kwestię opieki nad dzieckiem oraz sprawy majątkowe” - informuje “Super Express”.