Poznaj zarobki kasjerów z Biedronki i Lidla! Możesz się zaskoczyć!

Poznaj zarobki kasjerów z Biedronki i Lidla! Możesz się zaskoczyć!
11Sty

Narzekających na zarobki w naszym kraju nie brakuje. Co jakiś czas wybuchają strajki. Podwyższenia zarobków domagają się m.in. nauczyciele, młodzi lekarze. Ze swoich zarobków zadowoleni mogą być doświadczeni lekarze, prawnicy lub informatycy. A zastanawialiście się ile zarabiają osoby pracujące w supermarketach? Możecie mocno się zdziwić.

Trzeba przyznać, że warunki pracy w popularnych dyskontach są bardzo dobre: częste premie i podwyżki, prywatna opieka medyczna oraz możliwość dopasowania godzin pracy. Nie jeden kasjer zarabia więcej niż np. urzędnik. Co więcej, zarobki pracowników supermarketów są systematycznie podnoszone.

Zdjęcie Poznaj zarobki kasjerów z Biedronki i Lidla! Możesz się zaskoczyć! #1

Lidl

Początkujący kasjer w Lidlu może zarobić od 2800 do 3550 złotych brutto. Po roku jego pensja wzrasta do 2950 do 3750 złotych brutto. Po przepracowanych kolejnych dwóch latach jego zarobki wyniosą 3150 do 4050 złotych brutto. Pensja magazyniera oscyluje w granicach 3050 do 4000 złotych brutto. Wysokość zarobków zależna jest od czasu pracy oraz lokalizacji sklepu. Premie uzależnione są od wyników pracy, niestety nie znamy ich wysokości, bo Lidl tego nie zdradził.

Zdjęcie Poznaj zarobki kasjerów z Biedronki i Lidla! Możesz się zaskoczyć! #2

Biedronka

Pensja pracownika Biedronki wynosi minimum 2600 złotych brutto. Kasjer z trzyletnim stażem może zarobić już 2950 złotych brutto. W dużych miastach stawka jest wyższa i pracownik może otrzymać nawet 3500 złotych brutto. Premie uznaniowe, o których decydują przełożeni, wypłacone są co trzy miesiące. Ich kwota to maksymalnie 500 zł.

Zdjęcie Poznaj zarobki kasjerów z Biedronki i Lidla! Możesz się zaskoczyć! #3

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja