Doda złożyła pozew o rozwód! Jak to wpłynie na jej plany?

Agnieszka

Newsy

10.06.2021 10:38

Doda złożyła pozew o rozwód! Jak to wpłynie na jej plany?

Po wielu miesiącach domysłów i spekulacji, Doda w końcu potwierdziła, że się rozwodzi z Emilem Stępieniem. "Decyzja była długo przepracowana, przemyślana i jest ostateczna" - pisze piosenkarka.

Związek z Emilem Stępieniem

Przypomnijmy, że Doda wzięła ślub z Emilem Stępieniem w 2018 roku. Artystka i jej małżonek pobrali się w tajemnicy przed mediami, jednak po jakimś czasie piosenkarka udostępniła materiał z ich ślubu. Małżonkowie wzięli ślub pięknym mieście Marbella położonym nad Morzem Śródziemnym w Hiszpanii. 

Po dwóch latach związku fani i media zauważyły jednak, że w związku Dody Emila Stępienia coś się zmieniło. Opinia publiczna węszyła kryzys, jednak żadne z nich nie komentowało tej kwestii.

W końcu sama Doda zabrała głos i potwierdziła, że ma zamiar się rozwieść i jest to nieodwracalna decyzja. Sama bowiem złożyła pozew o rozwód.

Doda złożyła pozew o rozwód

"Zanim uprzedzi mnie "ktoś dyskretny"... Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana, przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie, podobnie jak i cały nasz związek. Dziękuję wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną" - czytamy w oświadczeniu Dody opublikowanym na Instagramie.

Jak to wpłynie na jej plany? Czy “Dziewczyny z Dubaju” będą miały premierę w terminie?

Doda w swoim oświadczeniu zapewniła jednocześnie, że rozwód w żaden sposób nie wpłynie na jej plany co do głośnej premiery filmu “Dziewczyny z Dubaju”. Jej obecny jeszcze mąż jest bowiem odpowiedzialny za finansową stronę filmu.

W kwestii biznesowej: Premiera "Dziewczyn z Dubaju", z angielską wersją "Girls to buy" jesienią tego roku. MOJE PRYWATNE DECYZJE NIE SĄ promocją filmu. Po raz kolejny jednak podkreślam: w naszej spółce jesteśmy 50/50, ja zajmuję się produkcją kreatywną i marketingiem, a za finanse i administrację biurową odpowiada mój mąż Emil Stępień - czytamy na instagramowym profilu Doroty.