Szokujące wyznania Joanny Opozdy!

Justyna
Newsy
17.07.2022 18:48
Szokujące wyznania Joanny Opozdy!

Małżeństwo Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego dobiegło końca w burzliwy sposób. Do tej pory aktorka nie komentowała rozstania. Jednak teraz na swoim Instagramie wyjawiła, jak tak naprawdę wyglądają jej relacje z Królikowskim.

Małżeństwo aktorskiej pary

Związek Opozdy i Królikowskiego od samego początku był burzliwy. Kiedy jednak wyszło na jaw, że para ponownie jest razem, niedługo później w mediach pojawiła się wiadomość o ich ślubie. Stanęli na ślubnym kobiercu w sierpniu zeszłego roku, a w lutym 2022 roku przywitali na świecie swoją pierwszą pociechę.

Sielanka jednak nie trwała długo. W mediach niedługo później pojawiły się pierwsze informacje o rozstaniu Opozdy i Królikowskiego. Następnie wyszło na jaw, że to aktor zostawił ciężarną wówczas żonę dla kochanki.

„Coś we mnie pękło”

Dotychczas obydwoje nie zabierali głosu w tej sprawie, teraz jednak na Instagramie aktorki pojawiło się zaskakujące oświadczenie, w którym wyznała, jak tak naprawdę wyglądają jej relacje z ojcem Vincenta.

Po tym, jak na jednym z portali pojawił się artykuł na temat odwołanego chrztu syna Joanny Opozdy, aktorka postanowiła wyjawić całą prawdę. Na swoim profilu udostępniła wiadomości, które wymieniała z rodziną Królikowskiego, a teraz wydała poruszające oświadczenie. Jak czytamy, Joanna była zastraszana przez kobietę, z którą związał się Antoni Królikowski. Wszystko działo się jeszcze przed przyjściem na świat synka Asi i Antka. Jak wyznała:

„Teraz mówię o tym wszystkim, bo po tym jak musiałam odwołać chrzest coś we mnie pękło”

Zdjęcie Szokujące wyznania Joanny Opozdy! #1

Szokujące fakty

Okazuje się, że Królikowski porzucił ciężarną żonę 10 dni przed porodem. Na dowód swoich słów Joanna pokazała również wiadomości, które wymieniali między sobą Królikowski z kochanką. Jak również czytamy w oświadczeniu, do tej pory aktor nie płaci alimentów.

Zdjęcie Szokujące wyznania Joanny Opozdy! #2

Zdjęcie Szokujące wyznania Joanny Opozdy! #4Zdjęcie Szokujące wyznania Joanny Opozdy! #3

Dariusz Opozda także wydał oświadczenie w sprawie. Podkreślił, że Antek Królikowski nie zaprosił go na chrzest wnuka, poza tym sam nie był zainteresowany udziałem w uroczystości.

Myślicie, że Antoni Królikowski postanowi przemilczeć szokujące doniesienia, czy również zdecyduje się zabrać głos w tej sprawie?

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną