Joanna Opozda i Antoni Królikowski zostali rodzicami. Poruszający wpis aktorki

Martyna P.
Newsy
23.02.2022 9:49
Joanna Opozda i Antoni Królikowski zostali rodzicami. Poruszający wpis aktorki źródło okładki: https://www.instagram.com/p/CaSpvtrITa4/

W poniedziałek Joanna Opozda zaniepokoiła fanów wpisem w mediach społecznościowych. Prosiła wówczas wszystkich o modlitwę. Okazuje się jednak, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. We worek na świat przyszedł jej syn Vincent. Świeżo upieczona mama pochwaliła się wesołą nowiną na Instagramie.

 

Trudny czas ciąży

Przypomnijmy, że aktorka przyznawała w wywiadach, że nie czuła się najlepiej podczas błogosławionego stanu. Dokuczało jej wiele dolegliwości. Kobieta doświadczyła również dużo stresu przez konflikt rodzinny. Konsekwencją tego był pobyt w szpitalu.

„Ciąża jest moją walką o przetrwanie, naprawdę, chcę tylko dotrwać do kolejnego dnia i niestety tak to wyglądaWiem, że mówi się, że ciąża to nie choroba, ale w moim przypadku wiąże się z wieloma komplikacjami” – Joanna Opozda wyznała w wywiadzie dla portalu „Plotek”.

 

Osobisty wpis Joanny Opozdy

We wtorek na świat przyszedł synek Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Otrzymał on imię Vincent. Dziecko przyszło na świat poprzez cesarskie cięcie. Kobieta udostępniła zdjęcie ze szpitalnej sali wraz ze swoją pociechą. Do zdjęcia dołączyła obszerny, osobisty wpis.

Kobieta rozpoczęła wpis od słów: „Moc rodzi się z nadziei, nadzieja z Miłości….”

Na wstępie kobieta pisze, że długo wyobrażała sobie moment spotkania z synkiem. Teraz może go przytulić. Kobieta nawiązuje do czasu ciąży, który w większości spędziła przykuta do łóżka. Pisze, że towarzyszył jej niewyobrażalny stres, poczucie zagrożenia i strachu.

„Było nam cholernie trudno. I Ty niestety wiesz o tym najlepiej mój synu. Przetrwaliśmy” – dodaje pani Joanna.

Kobieta zwraca się we wpisie również do synka. Jest z niego dumna, że przetrwał trudny czas, jest cały i zdrowy. Pani Joanna dodaje:  „Mój mały, dzielny Vin”.

Aktorka pisze, że nadrobi z synkiem wszystkie spacery i wreszcie pokaże mu świat. Pisze, że chciałaby, aby jego życie było wypełnione miłością i radością.

„Tak krótko się znamy a tak wiele już razem przeszliśmy. Kocham Cię synku. Przed nami życie” –  tymi słowami Joanna Opozda kończy wpis.

 

Joanna Opozda i Antoni Królikowski 

Przypomnijmy, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski związali się w lipcu 2020 roku. Niestety pod koniec roku doszło do rozstania pary. Finalnie jednak pobrali się 8 sierpnia 2021 roku.

Mimo spekulacji para początkowo zaprzeczała, że spodziewa się dziecka. We wrześniu aktorka opublikowała jednak oficjalne oświadczenie w sprawie.

„Tak, to prawda, spodziewamy się dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej” – Joanna Opozda pisała wówczas na Instagramie.

 

Rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy zdrowia oraz spokoju!

 

 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną