Nowa funkcja na Instagramie? Użytkownicy będą zadowoleni!

Agnieszka

Lifestyle

12.01.2022 13:08

Nowa funkcja na Instagramie? Użytkownicy będą zadowoleni!

 Fanów publikowania zdjęć na Instagramie niedługo może spotkać miła i ciekawa niespodzianka. Serwis, jak donosi jeden z programistów, być może wprowadzi niedługo bardzo przydatną funkcję.

Zdjęcie Nowa funkcja na Instagramie? Użytkownicy będą zadowoleni! #1

Czy Instagram wprowadzi przydatną funkcję?

Alessandro Paluzzi, programista, napisał na swoim Twitterze, że Instagram pracuje nad wprowadzeniem nowej funkcji. 

Użytkownicy Instagrama, którym zależy na doskonałym wyglądzie profilu, będą mieć możliwość dowolnego ustawiania swoich postów w dowolnej kolejności. 

Jeśli Instagram wprowadzi tę funkcję, będzie można dowolnie ustawiać kolejność opublikowanych przez siebie postów. Obecnie ustawiane są one automatyczne w odwrotnej chronologii, czyli od najnowszego do najstarszego.

Wprowadzenie tej funkcji da nam możliwość zaaranżowania wyglądu naszego Instagrama. Ta opcja może okazać się bardzo przydatna choćby w przypadku ustawiania kilku zdjęć, które całościowo tworzą jedno duże zdjęcie.

Przykładem może być Instagram Dody, która ustawiła na swoim profilu kilka zdjęć, które razem tworzą jedną dużą fotografię. 

Zdjęcie Nowa funkcja na Instagramie? Użytkownicy będą zadowoleni! #2
Źródło: Instagram dodaqueen

W przypadku chęci osiągnięcia takiego efektu na Instagramie, musimy ustawić odpowiednio każde zdjęcie, a gdy dojdzie do pomyłki, wszystko trzeba usunąć i rozpocząć wstawianie zdjęć od nowa.

Nowa funkcja ma natomiast umożliwić dowolne przestawianie kolejności opublikowanych postów, co zdecydowanie ułatwi ten proces. 

Kiedy nowa funkcja zostanie wprowadzona dla użytkowników?

Wiele wskazuje na to, że nowa funkcja zostanie wprowadzona dla użytkowników. Nie wiadomo jednak jak na razie, kiedy będzie miało to miejsce. Nie podano też żadnych szczegółów na temat tego, o jakie jeszcze funkcje może zostać wyposażony Instagram.