Misiek Koterski zażartował ze strzelaniny u Opozdów. Królikowski zareagował

Agnieszka
Newsy
12.01.2022 7:33
Misiek Koterski zażartował ze strzelaniny u Opozdów. Królikowski zareagował

Misiek Koterski dobrze znany jest ze swojego poczucia humoru. Tym razem jednak swoim żartem sprawił, że osoba, do której ten był kierowany musiała zareagować. Koterski zażartował bowiem z niebezpiecznych wydarzeń, a konkretnej strzelaniny, która miała miejsce w domu rodziców Joanny Opozdy - żony Antka Królikowskiego.  

Kilka dni temu Antek Królikowski nagłośnił drastyczne wydarzenia, które miały miejsce w Busku-Zdroju, w mieszkaniu Opozdów.

Królikowski opowiedział, że razem z teściową  i szwagierką wybrał się do mieszkania Opozdów, z którego Grażyna Opozda miała zostać wyrzucona przez męża, Dariusza. 

Antek Królikowski na swoim Instagramie powiedział, że wtedy Dariusz Opozda oddał strzały z pistoletu. Umieścił też filmik z całego zdarzenia i opisał, w jaki sposób Dariusz nęka rodzinę.

Opinia publiczna jest zdziwiona faktem, że Dariusz O. nie został jeszcze zatrzymany przez policję. Podobne zdanie ma ekspert, antyterrorysta i policjant Jerzy Dziewulski, którego opinię przytoczył magazyn “Super Express”. 

Misiek Koterski obrócił sytuację w żart

Z doniesień Królikowskiego wynika więc, że sytuacja jest poważna. Mimo to, Misiek Koterski postanowił nieco zażartować z tego zdarzenia. Co więcej, zrobił to pod postem Antka Królikowskiego. Ten postanowił więc odpowiedzieć. 

Najpierw jednak przypomnijmy, że Antek Królikowski  zagrał w filmie "Jak pokochałam gangstera", który premierę miał kilka dni temu. Żart Koterskiego dotyczy właśnie tego filmu.

Pod postem Królikowskiego napisał:

-- Tak to jest jak się pokocha gangstera - napisał Koterski.

--  Współczuje tego teściowej. A Ty nie kręć sobie beki z tego, proszę - zaapelował do Miśka, a ten próbował się jeszcze wykręcić z mało zabawnego "żartu":

-- Chyba źle mnie zrozumiałeś, napisałem to w odniesieniu do filmu, który jest zajebisty - prostował Koterski.

 Obaj mężczyźni jednak po chwili dali sobie jednak na wstrzymanie i rozluźnili atmosferę.

-- nie podlizuj się teraz 😜 dobrego dnia cwaniaczku - odpisał żartobliwie już Królikowski.

-- Miłego dnia gangusie - odpowiedział Koterski w równie żartobliwy sposób. 

 

 

 

 

Zdjęcie Misiek Koterski zażartował ze strzelaniny u Opozdów. Królikowski zareagował #1
Źródło: Wikipedia
Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną