Doda ogłasza zapisy na 3 męża! Stawia tylko jeden warunek.

Martyna P.
Newsy
14.12.2021 17:15
Doda ogłasza zapisy na 3 męża! Stawia tylko jeden warunek.

Po pięciu latach małżeństwo Dody i Emila Stępnia rozpadło się. Zanim doszło do rozwodu, za sprawą tych dwojga było bardzo głośno w świecie medialnym. Bo burzliwym okresie, Doda jest wreszcie wolna. Z tej okazji zorganizowała przyjęcie. Na Instagramie ogłosiła również casting na przyszłego (trzeciego) męża. Inicjatywa kobiety ma wesprzeć także szczytny cel.

 

Batalia medialna Dody i Emila Stępnia

Między Emilem Stępniem a Dorotą Rabczewską było w ostatnim czasie wiele negatywnych emocji, które przekształcili w medialną batalię. W sieci publikowane były prywatne wiadomości. Konflikt dotyczył sfery prywatnej, ale przede wszystkim wspólnej inicjatywy zawodowej, jaką jest film „Dziewczyny z Dubaju”.

Przystojny Amerykanin

Doda jakiś czas temu, przybliżyła fanom postać przystojnego amerykanina. Jest on modelem i celebrytą.

Max Hodges często pojawiał się na zdjęciach kobiety w mediach społecznościowych. 

Pierwsze zdjęcie pary dotarło do sieci w listopadzie 2020. Udostępnił je mężczyzna. Zdjęcie przez fanów odebrane było jako bardzo romantyczne.

Obserwatorzy spekulowali, co łączy tych dwoje. Artystka odpierała komentarze o rzekomym związku z Maxem. Pisała, że łączą ich czysto przyjacielskie relacje.

 

Nowy rozdział w życiu

W listopadzie doszło do rozwodu Dody i Emila Stępnia. Odbyła się oficjalna rozprawa sądowa. Doda twierdziła jednak, że jej małżeństwo od bardzo długiego czasu było w rozpadzie. Piosenkarka relacjonowała wydarzenia w sieci:

„Przez ostatni rok do perfekcji opanowałam robienie dobrej miny do złej gry i przyklejanie sztucznego uśmiechu do smutnej twarzy. Ale dziś naprawdę się cieszę! Związałam włosy w kitkę i jadę. Trzymajcie kciuki. Za chwilę będę wolna” – Doda informowała na Istagramie.

Doda zdecydowała się zamknięcie pewnego rozdziału w życiu i zorganizowanie „imprezy rozwodowej”. Spotkanie miało huczny charakter. Kobieta podróżowała przez Warszawę na dachu limuzyny. Pani Dorota miała na sobie diadem z wymownym napisem „rozwódka” oraz doczepiony biały welon.

 

Casting na trzeciego męża

Doda ogłosiła na Istagramie, że rozpoczyna poszukiwania kandydata na trzeciego męża. W związku z tym organizuje casting. Inicjatywa oparta jest na akcji charytatywnej. Kobieta zamieściła link do aukcji "Kolacja Marzeń VIII z Dodą".  Zwycięzca aukcji spędzi uroczystą kolację z piosenkarką. 

Pieniądze uzbierane ze zbiórki mają trafić do fundacji „Mam Marzenie”, która wpiera dzieci cierpiące na choroby zagrażające ich życiu. Założeniem fundacji jest organizowanie i spełnianie marzeń małych pacjentów.

Warunek jaki musi spełnić trzeci, przyszły mąż piosenkarki, to bycie osobą o dobrym sercu. I tyle albo, aż tyle :)

 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną