Edyta Pazura o groźbach w stronę jej męża. Wszystko przez kampanię szczepionkową

Edyta Pazura o groźbach w stronę jej męża. Wszystko przez kampanię szczepionkową

Edyta Pazura niedawno udostępniła post na Instagramie, w którym ujawniła, że jej mąż Cezary Pazura dostaje groźby w związku z kampanią promującą szczepienia przeciwko COVID-19, w której wziął udział. Zdementowała też wiele nieprawdziwych informacji.

Edyta Pazura i Cezary Pazura są małżeństwem od 12 lat. Mają trójkę dzieci 12-letnią Amelię, 9-letniego Antoniego oraz 3-letnią Ritę. Edyta Pazura jest także agentką swojego męża i prowadzi bardzo popularne konto na Instagramie.

Na swoim profilu udostępniła post, w którym podzieliła się z fanami, że przechodzi teraz trudny okres - ciężko przechodzi alergię, dzieci dają w kość, a dodatkowo pod adresem jej męża wystosowywane są groźby i fake newsy.

Edyta Pazura o groźbach i fake newsach

“Moje dzieci przypomniały sobie, że koniec roku szkolnego to dobry moment, aby zacząć się uczyć i co więcej angażować matkę w ten proces. Pomagając w klejeniu witraży, byłam uraczana muzyką ze świecącego urządzenia do robienia baniek w kształcie delfina, którego miałam ochotę rozszarpać na kawałki.” - pisze Edyta.

Dodaje, że to jednak nie wszystko. Dalej porusza temat szczepień i tego, że ze względu na fakt, iż jej mąż wziął udział w kampanii promującej szczepienia, otrzymuje teraz groźby.

“W związku z tym, że wykonano 21 milionów szczepień w PL i nie wyrosły im dodatkowe ręce oraz nie umierają w cierpieniach na ulicach w celu depopulacji ludzkości, antyszczepionkowcy postanowili być bardziej aktywni w sieci. Dzisiejszy dzień spędziłam jeszcze na telefonach z prawnikami w związku z rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji i gróźb karalnych w stosunku do mojego Męża. Na czele Pani od turbanów i aktorka bez filmów”

Edyta Pazura rozprawiał się też z nieprawdziwymi informacjami, jakby jej mąż miał dostać 350 tysięcy złotych za udział w kampanii promującej szczepienia. 

W rozmowie z Plejadą, celebrytka powiedziała, że Plotek (który pierwszy napisał nieprawdziwe informacje na ten temat) otrzymał od niej odpowiedź, że to nieprawda, iż Cezary otrzymał 350 tysięcy złotych za kampanię.

"Portal ten pisał do mnie z zapytaniem kilka dni temu i odpisałam im, że to nieprawda Wczoraj zostały przesłane wszystkie materiały w tej sprawie do Mecenasa Ślusarka. Jednej z osób zostaną postawione zarzuty prokuratorskie"– zaznaczyła.

Cezary Pazura podjął się bowiem udziału w akcji promującej szczepienia charytatywnie. 

Agnieszka

Polecane