Syn Edyty Górniak nie podszedł do matury. Zdradził swoje plany! Co na to mama?

Syn Edyty Górniak nie podszedł do matury. Zdradził swoje plany! Co na to mama?

17-letni syn Edyty Górniak już wcześniej informował w swoich mediach społecznościowych, że nie jest zadowolony z systemu edukacji w naszym kraju. Nie podszedł więc do matury i uważa, że “studia to strata czasu”. Jakie więc plany na przyszłość na syn artystki?

https://www.instagram.com/p/CM9sDdGnQiO/

Allan Krupa nie podszedł do matury

– Ogólnie uważam, że studia to jest strata czasu. Uważam, że tak naprawdę studia nie są potrzebne, by coś osiągnąć w życiu – powiedział Allan Krupa na Instagramie. W ten sposób odniósł się do pytania, czy planuje wybrać się na studia na jakiejś uczelni. - wyznał Allan w mediach społecznościowych.

 Edyta Górniak podkreśliła w mediach, że nie ma zamiaru wywierać na syna presji w tej kwestii. Stwierdziła, że być może jej syn zda maturę za rok.

 – Jeżeli będzie chciał do tego podejść za rok, może coś się zmieni, to spoko. (...) To przecież egzamin dojrzałości, jeżeli nie będzie się czuł na siłach, to niech tego nie robi – tłumaczyła "Faktowi" Górniak.

 

Jakie plany na przyszłość ma Allan?

W rozmowie z fanami w mediach społecznościowych Allan podkreślił, że chciałby zajmować się muzyką.

 – Na pewno chciałbym osiągnąć jakiś sukces związany z muzyką. Tak naprawdę pół życia pracuję na to – odpowiedział na pytanie widza.

  Patrząc na wizerunek młodego celebryty, muzyka jaką chciałby się zająć raczej nie będzie przypominać piosenek jego mamy.

Sam z resztą w rozmowie z fanami przyznał, że muzyki swojej mamy raczej nie często słucha. Zapytany został bowiem o utwór Edyty Górniak, który najbardziej lubi. Szczerze odpowiedział:

 "Ogólnie to chyba kiedyś już mówiłem, ja tak średnio słucham muzyki mojej mamy. Jeśli już miałbym wybrać, to myślę, że "To nie ja", bo jest to taki bardzo kultowy utwór” - odpowiedział Allan.

 

Edyta Górniak o maturze

- Dla mnie ten kawałek papierka nie jest do niczego potrzebny. Życie pokazało, że jeśli jest się pracowitą i zdyscyplinowaną osobą, to w dobie dzisiejszego internetu, można uzupełnić tę wiedzę. Kiedyś były inne czasy – opowiadała niegdyś artystka. 

https://www.instagram.com/p/CPu_y7YHyhb/

Agnieszka

Polecane