Bonusy dla osób zaszczepionych w aplikacjach randkowych. O co chodzi?

Bonusy dla osób zaszczepionych w aplikacjach randkowych. O co chodzi?

Na portalach randkowych będzie można otrzymać bonusy, jeśli jest się osobą zaszczepioną.

Zdjęcie Bonusy dla osób zaszczepionych w aplikacjach randkowych. O co chodzi? #1

Portale randkowe

Portale randkowe cieszą się coraz większą popularnością, dlatego też idą z duchem czasu i się rozwijają. Mają coraz więcej opcji oraz możliwości doboru kryteriów w celu wyszukania potencjalnego partnera. Epidemia koronawirusa nie zatrzymała chęci poznawania nowych ludzi, tyle że nawiązywanie nowych kontaktów zaczęło się w Internecie. Ludzie, którzy przymusowo zostali zamknięci w domach, a którzy nadal szukają swojej drugiej połówki, zaczęli bardziej interesować się portalami randkowymi. Co prawda nie można było spotkać się w "realu", dlatego chętnie nawiązywano znajomości w Internecie. Kilka portali randkowych chcąc zachęcić osoby do szczepień, wprowadziło dodatkowe bonusy dla osób zaszczepionych.

Epidemia i koronawirus

Ludzie mają różne opinie na temat szczepionek czy samego koronawirusa. Jedni w niego wierzą, a inni nie i nie mają zamiaru się szczepić. Brytyjska firma YouGov przeprowadziła badanie, z którego wynikło, że ponad połowa Brytyjczyków nie chce umawiać się na randki z osobami, które nie są zaszczepione przeciw COVID-19. Kieruje nimi zapewne obawa o własne zdrowie oraz ich rodzin czy przyjaciół. Portale randkowe postanowiły rozwinąć się w temacie szczepień i teraz na niektórych z nich jest możliwość zaznaczenia na swoim profilu czy jest się osobą zaszczepioną, czy też nie. Niektóre poszły nawet o krok dalej i oferują klientom zaszczepionym przeciw COVID-19 zniżki na konta Premium w ich serwisie.

Zdjęcie Bonusy dla osób zaszczepionych w aplikacjach randkowych. O co chodzi? #2

Wsparcie portali randkowych

W Wielkiej Brytanii aplikacje randkowe tj. Tinder, Bumble i Hinge postanowiły pomóc państwu w namawianiu młodych ludzi do szczepień, którzy raczej sceptycznie podchodzą do tego tematu. Wiadomo jednak, że to właśnie oni są najszerszą grupą, która korzysta z takich aplikacji. W związku z tym wprowadzono nowe opcje, które oscylowały w temacie szczepień i wzbogacały profile danych użytkowników.

Różne podejście do tematu 

W aplikacji Tinder osoba, która się zaszczepiła i chciała podzielić się tym ze światem, może ustawić specjalną nakładkę na swoim profilu. Aplikacja Hinge natomiast osobom zaszczepionym udostępniła „róże online”, które można  ofiarować osobie, która wpadła nam w oko. Aplikacja Bumble natomiast oferowała zniżki na funkcje, które są dostępne w wersji premium. Do akcji zachęcania do szczepień mają włączyć się również takie aplikacje jak Badoo, Plenty of Pish czy OKCupid.

Katarzyna

Polecane