Doda oficjalnie po rozwodzie! Emil Stępień publikuje emocjonalny wpis

Agnieszka
Newsy
16.11.2021 9:28
Doda oficjalnie po rozwodzie! Emil Stępień publikuje emocjonalny wpis

Doda i Emil Stępień prawdopodobnie już oficjalnie są po rozwodzie. Wczoraj piosenkarka relacjonowała, żę przygotowuje się do rozprawy. Natomiast Emil Stępień udostępnił emocjonalny wpis. Zwrócił się do Dody w zupełnie inny sposób, niż dotychczas.

 

Doda i Emil Stępień otrzymali rozwód?

Doda udostępniła na Instagramie relację, w której wspomina, że udaje się do sądu.

 “Przez ostatni rok do perfekcji opanowałam robienie dobrej miny do złej gry i przyklejanie sztucznego uśmiechu do smutnej twarzy. Ale dziś naprawdę się cieszę! Związałam włosy w kitkę i jadę. Trzymajcie kciuki. Za chwilę będę wolna” - komentowała tuż przed Rabczewska.  

 Spis Emila Stępnia na jego profilu na Instagramie także sugeruje, że rzeczywiście doszło już do zakończenia procesu rozwodowego pary.

Emocjonalny wpis Emila Stępnia skierowany do Dody

Ku zdziwieniu wszystkich, którzy śledzili ostatnio konflikt między Dodą, a jej byłym partnerem i producentem filmu “Dziewczyny z Dubaju”, Emilem Stępniem, mężczyzna nagle zmienił front.

Po wielu nieprzychylnych i dyskredytujących wypowiedzi na temat Dody, nagle zwrócił się do niej publicznie w ciepły sposób, przepraszając ją. 

 “Chciałbym serdecznie podziękować ci za wspólnie spędzone lata, twoją miłość, ciepło i kobiecość. Byliśmy rodziną i pozostaniesz dla mnie ważną osobą w moim życiu. Zawsze możesz bezinteresownie na mnie liczyć. Życzę ci dużo szczęście i takiej miłości, na którą ciągle czekasz. Zasługujesz na nią. Zawsze będę bronił twojego dobrego imienia. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Proszę, wybacz mi moje błędy. Przepraszam. Ściskam cię, Emil” - napisał producent "Dziewczyn z Dubaju".  

 

Pod wpisem producenta pojawiło się wiele ciepłych komentarzy. Jednak bardzo dużo osób jednak zarzuca Emilowi hipokryzję i to, że powyższe słowa zostały napisane tylko pod publiczkę. 

W komentarzach czytamy:

“Co za hipokryzja i toksyczność się wylewa”

“Nie wierze, w innych komentarzach (i to nie raz) wypowiada się Pan bardzo niepochlebnie o Pani Dorocie a teraz "zawsze będę bronił Twojego dobrego imienia". Rozumiem człowiek może popełnić błąd ale to nie był jednorazowy "wybryk"”

“ aż żal d**e ściska za przeproszeniem. Kilka tygodni wcześniej pisał że ześle 'Napalm' dzisiaj wazelinka... Chłopie weź się ogarnij…”

“Ale obłudne słowa”

 

 

 

 

 

 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną