14 dniowe wyzwanie na brzuch i nogi, które wykonasz w domu

14 dniowe wyzwanie na brzuch i nogi, które wykonasz w domu

Chcesz schudnąć w 14 dni? Poznaj nasz sposób na szczupłe nogi oraz płaski brzuch!

Zdjęcie 14 dniowe wyzwanie na brzuch i nogi, które wykonasz w domu #1

Figura na lato

Lato za pasem, a więc już nie zostało dużo czasu, aby przygotować wymarzoną sylwetkę na słoneczne plaże. Sposobów na wymodelowanie danych partii ciała i zrzucenie wagi jest wiele, jednak należy wybrać taki, który będzie ci najbardziej odpowiadał .Nikt nie lubi wylewać na siłowni siódmych potów, czy odmawiać sobie pysznych przekąsek, czy posiłków. Niestety figura sama się nie zrobi, dlatego musisz wyznaczyć sobie cel i uparcie do niego dążyć.

Zdrowe odżywianie i ćwiczenia

Najlepiej postaw na zdrowe odżywianie i regularne ćwiczenia, które połączone ze sobą przyniosą wymarzone efekty. Jeśli jednak chcesz zobaczyć efekty ćwiczeń już po 14 dniach, to podejmij się naszego wyzwania, które angażuje głównie mięśnie nóg i brzucha. Dzięki tym ćwiczeniom to z tych partii ciała pozbędziesz się zbędnej tkanki tłuszczowej. Cały trening trwa 20 minut, wiec będzie to ekspresowe spalanie.

Zdjęcie 14 dniowe wyzwanie na brzuch i nogi, które wykonasz w domu #2

Proste ćwiczenia

Każde z ćwiczeń możesz wykonać w domu bez dodatkowych przyrządów czy obciążeń. Ćwiczenia te możesz wykonywać zarówno rano, jak i wieczorem w zależności od tego, kiedy masz czas. Ćwiczenia prezentowane w filmie poniżej skupiają się na wyszczupleniu dolnych partii ciała, a przede wszystkim brzucha i nóg. Dzięki nim zniknie niechciana oponka, a nogi staną się smuklejsze. Wyzwanie trwa 14 dni, więc jest to optymalny czas, po którym zobaczysz efekty, które na pewno zachęcą cię do dalszych ćwiczeń. Modelowanie dolnych partii ciała będzie się odbywać za pomocą przysiadów, wypadków, wymachów oraz brzuszków.

Obowiązkowa rozgrzewka

Na początku wykonuj ćwiczenia według własnych możliwości i tempa, aby nie nabawić się urazu czy przeciążenia mięśni. Przed przystąpieniem do ćwiczeń wykonaj lekką rozgrzewkę, aby rozgrzać mięśnie przed większym wysiłkiem. Pamiętaj, aby po wykonanych ćwiczeniach również wykonać odpowiednik rozgrzewki, w celu wyciszenia się oraz „uspokojenia” mięśni. Ćwiczenia wykonuj precyzyjnie, ponieważ w tym wypadku to jakoś, a nie ilość ćwiczeń sprawia, że spalasz zbędną tkankę tłuszczową.

Katarzyna

Polecane