Horoskop tygodniowy 12-18 kwietnia

Ewelina

Horoskopy

21.04.2021 13:47

Horoskop tygodniowy 12-18 kwietnia

Jesteś ciekawa co przyniesie najbliższy tydzień? Czy czekają Cię zmiany w życiu uczuciowym bądź zawodowym? A może najbliższe siedem dni upłynie pod znakiem harmonii i spokoju? Sprawdź koniecznie, na co się przygotować!

Horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku - praca i zdrowie

Wraz z nadejściem wiosny wkraczamy w znak Barana, co dla wielu osób będzie oznaczało znaczny przypływ wigoru i energii. Zodiakalne Barany będą uparte jeszcze bardziej niż zwykle. Jeżeli urodziłaś się pod tym znakiem, w tym tygodniu musisz uważać na to, co mówisz. Twój bojowy nastrój może przysporzyć Ci kłopotów. Ostrożnie zwłaszcza podczas rozmów z szefem i współpracownikami. Problemy w pracy czyhają również na osoby spod znaku Koziorożca. Układ planet wskazuje, że w Twoim otoczeniu zawodowym może znaleźć się ktoś toksyczny. Jeżeli masz do wykonania służbowy projekt lub zadanie, uważaj, aby nikt nie przypisał sobie Twoich zasług.

Dużo lepsza sytuacja kształtuje się u osób urodzonych w lutym. Jeżeli patronuje Ci Wodnik, ten tydzień będzie wprost wymarzony do ugruntowania Twojej pozycji zawodowej. Przełożony będzie przychylnie patrzył na Twoje pomysły. Kto wie, może uda Ci się wynegocjować podwyżkę? 

Zdjęcie Horoskop tygodniowy 12-18 kwietnia #1

Problemów w pracy nie będą miały także Wagi. Dobra atmosfera w biurze nie będzie jednak współgrać z nastrojem w domu. Czekają Cię małe zawirowania zdrowotne, co wprowadzi nerwową atmosferę. Zrób wszystkie potrzebne badania, a szybko okaże się, że to tylko chwilowy spadek formy.

Urodziłaś się pod znakiem Ryb? Poświęć ten tydzień na podreperowanie zdrowia. Umów się na podstawowe badania kontrolne. Zarezerwuj wizytę u specjalisty, którą ciągle przekładasz z powodu nadmiaru obowiązków. Lepiej działać profilaktyczne, niż pozwolić, aby problemy narastały. O swoją kondycję powinny również zadbać Raki. Zimowe siedzenie na kanapie nie przysłużyło się Twojej sylwetce. Jeżeli ostatnio czujesz się zmęczona i ociężała, pora działać! Na szczęście do lata jest jeszcze dużo czasu. Wystarczy drobna zmiana nawyków żywieniowych, i wszystko wróci do normy. Uważaj zwłaszcza na słodycze!

O brak energii nie będą martwić się zodiakalne Strzelce. Najchętniej w ogóle byś nie spała, bo uważasz to za stratę czasu. Dobrze wykorzystaj ten wigor, ponieważ gwiazdy wskazują, że niedługo odczujesz spadek formy. Dopóki to nie nastąpi, może uda Ci się wziąć w pracy kilka dodatkowych zleceń? Gdy przyjdzie okres zmęczenia, będziesz mogła udać się na kilka dni zasłużonego urlopu.

Urodziłaś się pod znakiem Lwa? W tym tygodniu będziesz twardo stąpać po ziemi. Nie dasz się namówić na żadne spontaniczne zakupy, zwłaszcza, gdy namawiać Cię będzie młodsze pokolenie. Dzięki temu unikniesz kupowania zbędnych gadżetów, a Twój budżet domowy nie ucierpi. O finanse powinny zadbać także Skorpiony. Połowa kwietnia nie jest dobrą porą na dokonywanie kosztownych inwestycji. Lepiej trzymaj pieniądze na czarną godzinę. Uwaga na sprzęty domowe, mogą spłatać Ci figla!

Urodziłaś się we wrześniu? Jeśli Twój znak zodiaku to Panna, ten tydzień będzie dla Ciebie wyjątkowo udany. Harmonia w pracy i w domu wprawi Cię w świetny nastrój. Na finanse również nie będziesz narzekać. Koniec tygodnia przyniesie długo wyczekiwane wiadomości.

Bliźnięta mają przed sobą pracowite dni. Natłok obowiązków sprawi, że będziesz czuć się przytłoczona, ale bez nerwów, wszystkiemu podołasz. W weekend wybierz się na długo spacer na świeżym powietrzu, aby zregenerować siły. O aktywności poza domem powinny pomyśleć także Byki. Długa i ciężka zima odcisnęła swoje piętno na zdrowiu osób urodzonych pod tym znakiem. Do codziennego planu dnia warto wpleść popołudniowe spacery. Dzięki temu nawet nie zauważysz, kiedy twoja kondycja się poprawi!

Horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku - uczucia i sprawy sercowe

Jak układ planet wpłynie na sferę uczuć? W powietrzu czuć już wiosnę, więc wielu osobom może zaszumieć w głowie i w sercu!

Ciekawy tydzień czeka zwłaszcza Raki. Jeżeli to Twój znak zodiaku, przygotuj się na prawdziwie ognisty koniec tygodnia! Osoby w stałym związku zostaną mile zaskoczone przez partnera, a singielki czeka bardzo obiecujące spotkanie. Kto wie, może to będzie coś na dłużej?

Samotne Wodniki również nie będą mieć powodów do zmartwień. W tym tygodniu będą emanować wyjątkowym urokiem osobistym. Warto to wykorzystać. Osoby urodzone w lutym, które mają stałego partnera, czeka miły i spokojny tydzień bez większych kłótni.

Zdjęcie Horoskop tygodniowy 12-18 kwietnia #2

Z kolei na małe zawirowania powinny przygotować się Strzelce. Układ gwiazd jasno wskazuje, że czeka Cię nieporozumienie z partnerem. Na szczęście szybko opanujesz sytuację. Prawdziwa burza czeka za to Panny. Długo skrywane żale w tym tygodniu znajdą w końcu ujście i z błahego nieporozumienia rozwinie się awantura. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. W końcu wyjaśnicie sobie wszystkie niesnaski i atmosfera ulegnie znacznej poprawie. 

Szczera rozmowa pomoże także Rybom. Dawna sprawa z przeszłości nie daje Ci spokoju i wraca do Ciebie jak bumerang. Wyjaśnij wszystkie swoje wątpliwości z partnerem, a zobaczysz, że nie masz czym się zamartwiać. Samotne Ryby w tym tygodniu raczej nie spotkają miłości swojego życia, ale w weekend czeka je miłe, przyjacielskie spotkanie.

Spokojny tydzień czeka osoby spod znaku Koziorożca, Skorpiona i Lwa. Te znaki mają przed sobą dni pełne rodzinnego ciepła i czułości. Układ planet wpłynie pozytywnie na atmosferę w związkach. Singielki spod tych znaków czeka tydzień pełen ciekawych spotkań towarzyskich.

Z kolei Barany powinny zadbać o to, aby poprawić relacje z partnerem. Może romantyczna kolacja, lub wspólny seans filmowy przy lampce wina? Wykaż się inicjatywą i zaskocz partnera! Zobaczysz, jak dużą radość mu tym sprawisz. 

Dość ciężki tydzień czeka Bliźnięta. Partner stanie się wyjątkowo zazdrosny. Jeżeli urodziłaś się pod tym znakiem, uważaj na to, aby nie dawać mu powodów do kłótni. Samotne Bliźnięta powinny chwilowo wstrzymać się z szukaniem partnera. Czasami warto na chwilę odpuścić i zająć myśli czymś innym.

Odmienną strategię powinny przyjąć Wagi. Planety ustawione są w wyjątkowo korzystnym położeniu, dzięki czemu dla Wag nadchodzi dobry czas na szukanie miłości. Osoby w związkach czeka bardzo miły tydzień, wypełniony czułością i delikatnością. 

Byki także zaliczą ten tydzień do udanych. Będziesz cierpliwa i wyrozumiała dla partnera, co z pewnością zostanie docenione. Samotne Byki mają szansę na interesujące spotkanie na początku tygodnia, jednak raczej będzie to przelotna znajomość niż miłość na całe życie.