Horoskop tygodniowy na 1.03. – 7.03.

Horoskop tygodniowy na 1.03. – 7.03.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Natura jest silna i zmienia lód w wodę, a wodę w lód. Podobnie jest z Wodnikami, które może podczas zimowych mrozów zapomniały o tym. W tym tygodniu dobrze jest rozejrzeć się za uśpioną własną siłą, gdzie dokładnie ona jest skumulowana. Może wśród znajomych znajdą się tacy, którzy przypomną o niej Wodnikowi? Ten czas pierwszych dni marca jest dobrą okazją do nawiązania kontaktu z innymi. Wodniki w tym tygodniu przejścia lutego w marzec niech okażą sobie więcej zaufania. To fakt, że ich natura jest wielowymiarowa; związane są z żywiołem powietrza, ich cechą jest stałość, a w nazwie mają odniesienie do wody. To wymaga też pracy ze strony Wodnika, aby powiązać w sobie te jakości. Szczególnie teraz, gdy odchodzi zimna. I tu zaufanie do siebie będzie wskazane.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Ryby mogą przeczuwać, że napływa dla nich więcej powietrza, że otworzą się w najbliższym tygodniu mniej lub bardziej spodziewane możliwości. Warto więc pójść za tym odczuciem i skorzystać z nowych propozycji. Obawa Ryb przed zadeklarowaniem się może być początkowo bolesna dla nich samych, jednak początek marca jest to dobry czas na mocniejszy nurt. Okres narodzin znaku jest szczególnie dobry, zwłaszcza dla osób, które urodziły się właśnie na przełomie lutego i marca. Słońce przemierza teraz gwiazdozbiór Ryb i to jest dla znaku bardzo korzystne.

Zdjęcie Horoskop tygodniowy na 1.03. – 7.03. #1

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Do równonocy wiosennej jeszcze prawie miesiąc, a to wtedy jest pora Baranów. Wtedy właśnie Słońce dopiero wejdzie w położenie tego znaku. Wtedy nabierają w pełni sił i są gotowe na wiele. Trzeba więc zachować jeszcze trochę cierpliwości, aby móc w pełni cieszyć się wiosną. Dlatego nie są wskazane naprędce podejmowane decyzje, bo "właśnie nadarzyła się okazja". Barany mimo silnego poczucia, że muszą się właśnie teraz określić - mogą poczekać jeszcze parę tygodni. Aby ogień, związany ze znakiem, mógł w ogóle zatlić się, trzeba przygotować się także w praktyce.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Do pełni wiosny dla Byków jeszcze sporo czasu. Początek marca to będzie dobry moment, aby dokończyć rozpoczęte zimową porą sprawy, które ciągnęły się powoli. Nie ma potrzeby wystawiania teraz twarzy na każdy promień słońca. Lepiej zapanować nad organizacją wewnętrzną w tym tygodniu. O ile żywiołowość Byków w połączeniu z obecnymi warunkami mogła nie znaleźć ujścia, o tyle skupienie się jest bazą do sukcesu. Byki, dla których twardy grunt pod nogami jest podstawową rzeczą, mogą nieufnie traktować przedwiosenne marcowe sytuacje. Dobrze więc będzie dla Byków w tym tygodniu ograniczyć się do rzeczy najpilniejszych.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Bliźnięta, dla których żywiołem jest powietrze, czuły się przytłoczone wieloma ograniczeniami. Z każdej sytuacji można wysnuć właściwe i pożyteczne dla siebie wnioski. Tak więc, drogie Bliźnięta, więcej praktycznego spojrzenia na całość sytuacji pomoże w utrzymaniu humoru. Jeżeli przez ostatnie tygodnie szklanka wydawała się Wam do połowy pusta, spójrzcie na wszystko od strony tego, czym można ją napełnić. Przypomnijcie sobie, jakie są Wasze dotychczasowe osiągnięcia. To pomoże w przywróceniu nastroju na cały tydzień. Zmienność przynależna do tego znaku, ma swoje dobre strony. Pozwoli Bliźniętom w porę zareagować, gdy będzie to konieczne. To jest ważne, aby odpowiedzieć czy wykonać coś na czas, co Bliźnięta pewnie umieją.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Raki potrafią doskonale poruszać się wśród flory i fauny. A to oznacza, że w nawet niesprzyjających okolicznościach potrafią znaleźć bratnią duszę. Jeżeli wśród Raków są takie, które dotąd nie cieszyły się z koleżeńskich więzów, to najbliższy tydzień może dać odmianę przy okazaniu większej inicjatywny ze strony Raka. Nawet zwykła wymiana zdań i poglądów z sympatycznym znajomym może wpłynąć na miłe relacje. Przełom lutego i marca wiąże się z przyborem wód, tego jednak Raki nie muszą obawiać się. bo jest to ich żywioł. Zatem rozejrzenie się w tych okolicznościach za kimś będzie dla Raków łatwe.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Ogniste Lwy wyczekują lata. Nic dziwnego, że początek marca nie stanowi dla nich najbardziej obiecującej pory roku. To czas przysłowiowego zmieniania futra, gdy blask Lwa nie nabrał jeszcze pełni. W oczekiwaniu na sprzyjającą porę warto pomyśleć więc o własnym komforcie i zadbać o codzienne sprawy łącznie z własnym domostwem. Skupienie się na podstawowych zadaniach i czynnościach oraz pielęgnacji może przynieść nadspodziewanie duże efekty i poprawę samopoczucia. Lwia natura zdobywcy może być usatysfakcjonowana nowymi, otwierającymi się z przedwiośniem możliwościami i perspektywami. Także poza skierowaniem zainteresowania na siebie można także otworzyć w tym tygodniu szerzej oczy na to, co odbywa się wokół.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Księżyc właśnie wyszedł ze znaku Panny, więc teraz czas na zachowanie zgromadzonej energii. Lepiej nie przeznaczać jej na zbyt wiele działań. Panna niech skupi się na tym, co wykonywała ostatnio. Wtedy satysfakcja z dnia będzie większa, niż gdy będzie "dzieliła włos na czworo". Ważny dla Panny żywioł, którym jest ziemia, właśnie teraz nabiera mocy. Lodowa pokrywa zniknęła, a przedwiosenne przybory wód pomogą jej w odradzaniu życia. Praktyczna Panna, jeżeli w tym pierwszym tygodniu marca spojrzy uważniej na otaczającą aurę, pozyska dużo korzystnych spostrzeżeń.

Zdjęcie Horoskop tygodniowy na 1.03. – 7.03. #2

Waga (23 września – 22 października)

Dla Wagi bardzo dobry tydzień. Księżyc właśnie wszedł w położenie znaku. Połączenie tego faktu z pomysłowością Wag może przynieść niespodziewane efekty. Oczywiście że Wagi czekają na aplauz z powodu ich odkrywczości. Może jednak lepiej wykazać więcej wiary w samego siebie, niż oczekiwać pochwał z zewnątrz. W tym tygodniu Wagi będę dość zdeterminowane, aby plany przeobraziły się w realne działanie. To jest bardzo dobre nastawienie. W tym tygodniu dobrze będzie skorzystać z powiewu przedwiosennego powietrza, aby dostarczyć sobie energii. Nie trzeba od razu wyjeżdżać w Alpy, co mogłoby wpaść im na myśl. W tym czasie przełomu miesięcy nawet w pobliżu odsłonią się ładne widoki.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Skorpiony mogą czuć się nieco wystraszone. Nagłe zmiany temperatury to coś, na co nie mają wpływu. Skorpiony lubią kontrolować sytuację, więc nieprzywidywalność przełomu lutego i marca wytrąciła je z równowagi. Trzeba pamiętać, że pod kontrolą najlepiej mieć to, co jest najbliższej. Niech więc Skorpiony przyjrzą się dokładniej w tym tygodniu swojemu bliskiemu otoczeniu i zastanowią, co można w nim naprawić. Jednak ten tydzień, to początek Księżyca w znaku, więc mimo początkowych trudności to będzie dobry czas. Mimo poniedziałkowego nastawienie bez zbyt dużego optymizmu Skorpiony odzyskają równowagę w środę i czwartek dzięki obecności Księżyca w ich znaku. Dlatego te kilka pierwszych dni tygodnia trzeba wytrwać.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Księżyc właśnie wchodzący w położenie znaku - już w najbliższy piątek! Czegóż chcieć więcej? Początek weekendu i Księżyc w położeniu znaku to dużo do zadowolenia. To jest na pewno kilka dni dobrej passy. Trzeba z niej korzystać, bo taka konstelacja to gratka dla każdego znaku. Strzelec może zrelaksować się bez obaw o wszystkie bieżące sprawy. Co najmniej parę najbliższych dni po wizycie Księżyca w znaku to będzie czas harmonii. Wiosenna odwilż jest dobrym warunkiem do korzystnego obrotu wielu spraw dla Skorpiona, który z wodą jest za pan brat.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Dla Koziorożca niewątpliwie dobra niedziela jest zwiastunem dobrego tygodnia - ale dopiero przyszłego. W ostatnim dniu tygodnia Księżyc rozpocznie swój dwudniowy pobyt w znaku. Cały więc ten tydzień należy przeznaczyć na wypełnienie wszystkich obowiązków. Koziorożec niech dobrze zaplanuje obecny tydzień, aby każdy dzień był wypełniony. Dopiero potem przyjdzie czas na odpoczynek i jeszcze lepszy tydzień. Koziorożec skojarzony z powietrzem może być nieusatysfakcjonowany chłodem przedwiośnia. W tym jednak, aby było lepiej, może mu pomóc Koziorożca duża wena. Przesuń do góry

Ewelina

Polecane