Horoskop tygodniowy - 17-23 maja 2021

Ewelina

Horoskopy

14.05.2021 9:29

Horoskop tygodniowy - 17-23 maja 2021

Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku.

Za nami kilka ciepłych chwil. Co spotka Cię w nowym tygodniu?

Gwiazdy mają wielkie plany wobec ciebie. W tym tygodniu przygotuj się na największą zmianę nastroju od dłuższego czasu. Merkury, planeta komunikacyjna, wraca do domu. Po miesiącach zamętu, będzie można odetchnąć z ulgą. Jednak Saturn, Wenus i Jowisz, w tym tygodniu stacjonują w retrogradacji. Chociaż Saturn (nasze granice) i Jowisz (nasza ekspansywność) spędzają wiele miesięcy każdego roku na cofaniu się, Wenus cofa się tylko raz na 18 miesięcy.

Wenus w retrogradacji poddaje przeglądowi nasze wartości, estetykę i relacje, a dzięki miłości w Bliźniętach nadszedł czas, aby zaakceptować naszą ciekawość. Do lata powinniśmy zbadać, co naprawdę zapewnia nam komfort, harmonię i szczęście w naszym życiu. Teraz nie jest czas na zaangażowanie, ale na odkrywanie.

W tym tygodniu osoby spod znaku Byka powinny zwrócić uwagę na swoje emocje związane z pieniędzmi. Jeśli czujesz się zazdrosna o słodki awans przyjaciela lub piękny nowy dom twojej siostry, pamiętaj, że troską powinno być twoje własne bezpieczeństwo.

Zdjęcie Horoskop tygodniowy - 17-23 maja 2021 #1

Na ten sam problem powinny zwrócić uwagę osoby spod znaku Skorpiona. Powinnaś również zachować spokój. Istnieją jednak pewne utrzymujące się problemy, choć przynajmniej czujesz, że możesz iść do przodu bez ciągłych dramatów i łez.

Natomiast inna sytuacja jest u osób spod znaku Strzelca. Wszystko w twoim życiu się układa, a sprawy finansowe idą po twojej myśli. Byłaś bardzo oszczędna przez cały rok, więc pozwól sobie zaszaleć, nie skąp, żyj chwilą.

W życiu u osób spod znaku Wagi nadszedł czas, aby rozważyć swoje marzenia, ambicje i szerszą perspektywę. Z Wenus twoją rządzącą planetą jesteś wezwana do oceny, czy jesteś na właściwej ścieżce. To nie jest czas na podejmowanie decyzji, które odmienią Twoje życie lub będą wstrząsające, ale nadszedł czas, aby zebrać wszystkie możliwe informacje. Jeśli chciałaś nauczyć się nowej umiejętności, nauczyć się nowego języka lub po prostu przeczytać więcej o ogrodnictwie, teraz jest na to czas. Podążaj za swoją ciekawością.

U osób spod znaku Bliźniąt, Księżyc w nowiu oświetla strefę prywatności, prosząc o odkrycie więcej ukrytych talentów. Merkury i Saturn wykonują w tym tygodniu trygon, który prosi Cię o poszerzenie horyzontów umysłowych. W tym tygodniu będziesz biegać w dwóch kierunkach, tak jak potrafisz to tylko ty. Przynajmniej nie jesteś znudzona.  Znasz kierunek, w którym chcesz podążać i chociaż możesz nie znać wszystkich kroków, jakie należy podjąć, aby się tam dostać, możesz mieć pewność, że jesteś w stanie podjąć działania już teraz i osiągnąć swój cel. Teraz jest dobry czas aby zdecydować, że chcesz w pełni zbadać swoje zdolności. Możesz wykupić kurs czytania, umówić się na spotkanie z mentorem lub założyć własną firmę.

Twój znak zodiaku to Rak? To jest twój tydzień. Twoje życzenie prawdopodobnie się spełni w tym tygodniu. Księżyc w nowiu pomaga zamanifestować wszystko, co chcesz, o ile ciężko pracujesz, aby to osiągnąć. Merkury i Saturn tworzą połączenie, które zachęca cię do odpuszczenia czegoś z przeszłości. To twój czas!

Zdjęcie Horoskop tygodniowy - 17-23 maja 2021 #2

Jesteś osobą spod znaku Lwa? W tym tygodniu masz szansę skorzystać z możliwości kariery, która została zawieszona, gdy to wszystko się zaczęło. Czas być poważnym. Księżyc w nowiu zapyta Cię, dokąd idziesz w ciągu najbliższych pięciu lat. Na szczęście, dzięki połączeniu Merkurego i Saturna, Twoja obecna ścieżka może pomóc Ci uzyskać taką szansę na karierę, jakiej potrzebujesz.

Osoby spod znaku Panny powinny poszerzyć perspektywy. Wykorzystaj ten czas, aby wziąć udział w wiosennych zajęciach lub odkryć nowy talent. Księżyc w nowiu zachęca cię do tego! Dzięki wpływowi Wenus w Twoim znaku uczucia do partnera wybuchną z nową siłą i oboje przypomnicie sobie najpiękniejsze chwile Waszego związku. Single nadal będą szukać szczęścia w miłości, a gwiazdy radzą, byście uważnie rozglądali się wokół siebie, zwłaszcza pod koniec tygodnia.

Natomiast jeśli jesteś spod znaku Koziorożca większość tego tygodnia spędzisz na naprawianiu błędu, który nie był twoją winą. Masz cierpliwość anioła: czekasz z ubezpieczycielem, wyjaśniając szefowi, że złożyła wniosek o niewłaściwą pożyczkę. Pod koniec tygodnia możesz się zrelaksować na sztywnym koktajlu lub pysznym posiłku. Chociaż od końca miesiąca powinnaś bardzo uważnie obserwować swój budżet, w tym tygodniu możesz poluzować swój portfel. Podaruj sobie coś miłego.

Jeśli jesteś spod znaku Wodnika powinnaś nie przejmować się drobnostkami. Odkąd Saturn wszedł w twój znak, odkrywasz kolejną warstwę swojej tożsamości. Daj sobie przerwę. Na dodatek Księżyc w nowiu pojawia się w Twojej strefie rodzinnej. Pewne fundamenty związane z budową domu lub rodziną będą musiały mieć miejsce. Ale właśnie tego potrzebowałaś.

Zdjęcie Horoskop tygodniowy - 17-23 maja 2021 #3

Jowisz przenosi się do Ryb, w twojej strefie wartości. Tak więc w ciągu najbliższych dwóch tygodni chociaż będzie dużo szczęścia w sprawach finansowych. Jeśli jesteś spod znaku Ryby, w tym tygodniu nabierzesz pewności siebie, twoje motto na ten tydzień: dlaczego nie być odważnym? W tym tygodniu nieustannie walczysz o siebie, zwłaszcza w przypadku nieporozumień ze współlokatorami lub rodzicami. W ciągu następnych kilku tygodni musisz głęboko zastanowić się, kto naprawdę jest częścią wybranej przez Ciebie rodziny. Otaczaj się tylko tymi, którzy chcą, abyś błyszczała.

Natomiast u zodiakalnych Baranów nadszedł czas, aby skupić się na własnym spokoju, rozwijając codzienne praktyki, aby trzymać się w ryzach. Twoja produktywność wzrasta, gdy znajdujesz czas na robienie małych rzeczy dla siebie: poranne pisanie dziennika, popołudniowa filiżanka herbaty lub wieczorna kąpiel w nodze, telefoniczna rozmowa z siostrą. Małe rzeczy a dużo dają.