Horoskop tygodniowy 29 marca - 4 kwietnia. Sprawdź jaki będzie dla Ciebie ten tydzień.

Ewelina

Horoskopy

30.03.2021 9:03

Horoskop tygodniowy  29 marca - 4 kwietnia. Sprawdź jaki będzie dla Ciebie ten tydzień.

Kolejny tydzień to kolejna szansa by wykorzystać możliwości dane nam przez gwiazdy i wysłuchać ich ostrzeżeń. Co takiego czeka nas pod koniec marca oraz w pierwsze dni kwietnia? Zapraszamy do zapoznania się z naszym tygodniowym horoskopem (29.03-03.04) dla wszystkich znaków zodiaku.

Baran

Obecny tydzień może przynieść naprawdę Ciekawe zmiany w Twoim życiu – zarówno osobistym, jak i zawodowym. Nie wahaj się i krocz ku nim z uniesioną głową, a staną się one dla Ciebie szansą na olbrzymi sukces. W Twoim życiu uczuciowym pojawić się może zupełnie nowa szansa na poważny związek – lecz sam będziesz musiał wykonać pierwsze kroki. Gwiazdy sprzyjać będą również Twoim zdolnościom Twórczym – wykorzystaj to by zaimponować szefostwu i znajomym.

Byk

W tym tygodniu zdecydowanie powinieneś otworzyć się na ludzi. Gwiazdy dadzą Ci kilka możliwości zawarcia nowych, interesujących znajomości – zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. Pamiętaj również, by odnowić kontakt z osobami, z którymi od dawna się nie widziałeś. Uwierz w siebie, bo w niemal wszystkich aspektach układać będzie Ci się niemalże idealnie. Zwróć jedynie uwagę na stan swojego zdrowia i nie przemęczaj organizmu, jeśli nie będzie to absolutnie konieczne.

Bliźnięta

Ten tydzień to absolutnie przełomowy okres dla bliźniąt. Sugerujemy jednak, byś do wszystkiego podchodził z głową na karku, nawet jeśli zmiana wydawać się będzie wyjątkowo korzystna. Nie wahaj się również relaksować i odpuścić sobie nadgodziny. Praca nie może być całym Twoim życiem, pamiętaj, że masz rodzinę i znajomych, którzy się o Ciebie troszczą. Dobrym pomysłem będzie również zadbanie o swój rozwój osobisty – być może powinieneś zapisać się na jakiś kurs lub skorzystać z lekcji online? Każdy sposób będzie dobry, zwłaszcza, że w tym tygodniu czeka Cię przypływ kreatywności.

Zdjęcie Horoskop tygodniowy  29 marca - 4 kwietnia. Sprawdź jaki będzie dla Ciebie ten tydzień. #1

Rak

Nadchodzący tydzień może przynieść Ci wiele nowych możliwości, szczególnie w życiu zawodowym. Masz spore szanse znacząco poprawić swoją sytuację finansową – nie wahaj się akceptować nowych wyzwań, które zostaną przed Tobą postawione. Kwiecień jest również czasem miłości i bardzo dokładnie to odczujesz. Twój związek na nowo odżyje, a Twój partner postara się zrobić wszystko co w jego mocy, by uzmysłowić Ci, jak bardzo Cię kocha. Odpowiedz mu tym samym, a Wasz związek z pewnością przetrwa jeszcze bardzo długi czas

Lew

Dla Lwów początek kwietnia będzie czasem zwiększonej intymności i potrzeb seksualnych. Jeśli nie jesteś jeszcze w związku – postaraj się znaleźć miłość właśnie teraz. Jeśli już jesteś zamężna lub żonaty – wykorzystaj pierwsze dni kwietnia do spędzenia jak największej ilości czasu z drugą połówką. Znacząco poprawi to kondycję waszego związku i zrozumienie między Wami. W pracy Twoja  sytuacja wyglądać będzie stabilnie. Nie spodziewaj się dużej podwyżki, ale możesz być spokojny o swoją reputację wśród szefostwa i współpracowników.

Panna

Panny w tym tygodniu będą nieco rozkojarzone, ale gwiazdy pozwolą im ujawnić swoją kreatywną stronę. Być może zamiast na pracy powinieneś skupić się bardziej na życiu rodzinnym i rozwijać swoje pasje. Pamiętaj, że nie będziesz dobrym i rzetelnym pracownikiem, jeśli do pracy będziesz się przymuszał. Nie bierz więc nadgodzin, nie staraj się nadmiernie zaimponować szefostwu. Pracuj normalnym rytmem, a Twoje wysiłki prędzej czy później zostaną docenione. Skup się przede wszystkim na udowodnieniu sobie swojej wartości.

Waga

W nadchodzących dniach będziesz miał kilka okazji by zarówno wykazać się empatią, jak i udowodnić swoje umiejętności przywódcze. W pracy skoncentruj się jednak na aktualnie realizowanych projektach – już teraz często stawiasz sobie wyzwania ponad swoje siły, a przepracowując się nic nie osiągniesz. Szef będzie Cię obserwował, dlatego zamiast tego dopilnuj, by praca jaką oddajesz była naprawdę wysokiej jakości. Być może w zamian czeka na ciebie przyjemna niespodzianka w postaci podwyżki lub awansu?

Skorpion

W najbliższym czasie możesz spodziewać się eksplozji swoich artystycznych umiejętności. Malowanie, śpiew, pisanie - każdy sposób na wyrażenie siebie jest dobry, dlatego nie wahaj się i idź za głosem instynktu. Im bardziej spontanicznie przejdziesz przez nadchodzący tydzień, tym więcej energii zachowasz na weekend. A skoro już o weekandach mowa – spróbuj w końcu się zrelaksować. Zabierz rodzinę na wspólny spacer, wyjedźcie za miasto. Choć być może jeszcze tego nie dostrzegasz, Twoje zdrowie psychiczne wkrótce zacznie domagać się odpoczynku.

Zdjęcie Horoskop tygodniowy  29 marca - 4 kwietnia. Sprawdź jaki będzie dla Ciebie ten tydzień. #2

Strzelec

Nadchodzący tydzień to świetna okazja, by zmienić coś w swoim życiu. Postaraj się oderwać od monotonii pracy i spędzić trochę czasu robiąc coś szalonego. Choć nie jest to łatwe w tych pandemicznych czasach, na pewno znajdziesz sposób, by wykorzystać wolny czas w kreatywny i ekscytujący sposób. W relacjach rodzinnych nareszcie nastąpi stabilizacja – wszelkie kłótnie pójdą w niepamięć, a może nawet okazać się, że bliska Tobie osoba planuje dla ciebie miłą niespodziankę.

Koziorożec

Dzięki położeniu Merkurego odnajdziesz w sobie siłę niezbędną do nawiązania zupełnie nowych znajomości. Te okażą się kluczowe szczególnie w życiu zawodowym – to, jak podejdziesz do tego tematu może bardzo pozytywnie lub bardzo negatywnie zaważyć na postrzeganiu Cię przez współpracowników. Jeśli nadal się uczysz – nadszedł właściwy czas, by przestudiować dotychczasowe materiały. Szybko odkryjesz, że nauka idzie Ci o wiele szybciej, niż w przeciągu kilku ostatnich tygodni. Postaraj się również odwiedzić dawno niewidzianego członka rodziny – gwiazdy pomogą Ci nawiązać na nowo relacje.

Wodnik

Początek kwietnia przywita Cię długo oczekiwaną stabilizacją w życiu rodzinnym i osobistym. Nareszcie znajdziesz również tak wyczekiwaną odrobinę czasu dla siebie. Będzie to zatem dobry czas by podjąć się nowych wyzwań zawodowych – zwłaszcza, że wyzwolą się w Tobie nieprzebrane pokłady kreatywności oraz pozytywnej energii. Energii, którą bez problemu zarazisz innych, poprawiając im humor i przekazując pozytywne wibrację. Musisz więc przygotować się na to, że w ciągu najbliższych kilku dni bardzo wiele osób, również tych od dawna nie widzianych, będzie chciało być blisko Ciebie.Choć ich towarzystwo może nieco irytować, pamiętaj, że w zamian za to będą oni przy Tobie, kiedy to Ty będziesz tego potrzebować.

Ryby

Ten tydzień zapowiada się dla Ciebie na jeden z najlepszych od rozpoczęcia roku. Twoje zdrowie, zarówno fizyczne jak i psychiczne znacząco się poprawi, a relacje z partnerem wrócą do normy. W pracy poczujesz się w końcu doceniony i potrzebny. Mimo tego nie podejmuj się zleceń ponad swoje siły i takich, które miałbyś ukończyć w imieniu drugiej osoby. Choć nie będzie Ci brakowało kreatywności i pomysłowości w rozwiązywaniu problemów cechować Cię w tym tygodniu będzie duży brak cierpliwości.Pamiętaj zatem – nic na siłę. Pracuj dla siebie, robiąc to swoim rytmem.