Horoskop tygodniowy 26 kwietnia - 2 maj. Sprawdź jaki będzie dla Ciebie ten tydzień.

Ewelina

Horoskopy

27.04.2021 9:16

Horoskop tygodniowy  26 kwietnia - 2 maj. Sprawdź jaki będzie dla Ciebie ten tydzień.

Horoskop tygodniowy  26 kwietnia - 2 maj. Sprawdź jaki będzie dla Ciebie ten tydzień. 

Baran

Baran zyska uznanie w rodzinie, oszczędzając pewną kwotę pieniędzy. Pokaże w ten sposób, że myśli o przyszłości i że jest gospodarny. Zaoszczędzona kwota na pewno się przyda, chociażby na długo wyczekiwane wakacje, których nie było w zeszłym roku. Warto w nadchodzącym tygodniu wykazać się większą dyscypliną, doprowadzić parę spraw do końca, zakończyć przeciągające się przygotowania i uporządkować piętrzące się problemy. Pomoże to wejść w nowy miesiąc z czystym kontem. Najbliżsi na pewno to docenią. Warto pamiętać zwłaszcza o jednej z nich. Czeka ona na spełnienie ważnej obietnicy. To odpowiedni moment, aby jej dotrzymać.

Byk

W pracy spotka Byka spora okazja, której nie można przepuścić! Warto się w tę sprawę zaangażować, będzie ona miała bowiem spore znaczenie dla dalszej kariery. Należy zrobić przy tej okazji wszystko, by dobrze wypaść! Uda się, o ile byk da z siebie wszystko i dopisze mu odrobina szczęścia. Korzyści z wysiłku będą wymierne! Warto zaszaleć w tym tygodniu na zakupach. Nie należy się przy tym przejmować podupadającymi finansami. Byk powinien traktować to jako inwestycję. Szafa powinna pękać od nowych i modnych ciuchów. To w nich byk wystąpi na sobotniej majowej imprezie. Na pewno na niej zabłyśnie. Osoba, na którą byk najbardziej liczy, z pewnością zwróci na niego uwagę.

Zdjęcie Horoskop tygodniowy  26 kwietnia - 2 maj. Sprawdź jaki będzie dla Ciebie ten tydzień. #1

Bliźnięta

W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta będą otoczone przez tłum ludzi. W większości będą to przelotne znajomości, o których wkrótce się zapomni, ale jedna z nich przerodzi się w prawdziwą zażyłość. Nie warto jednak za bardzo wtrącać się w cudze sprawy. Lepiej zachować większy dystans: jeżeli Bliźnięta zbyt zaangażują się w cudze problemy, to te problemy spadną i na nie. Lepiej w wolnych chwilach poświęcić trochę czasu sobie: posprzątać mieszkanie, poćwiczyć w domu, zadbać o sylwetkę, udać się na długi spacer lub jeździć na rowerze. Ciało na pewno za to podziękuje. Zaprocentuje to latem na plaży albo na basenie.

Rak

Wielkie marzenie Raka będzie miało okazję, żeby wreszcie się ziścić. Dawno wyczekiwana premia wreszcie wpadnie na konto. Dzięki niej będzie raka stać na egotyczną wycieczkę we dwoje, wielkie wspólne szaleństwo. Ukochana osoba tylko na to czeka. To odpowiednia chwila. Nie ma co oszczędzać, taka okazja się już nie powtórzy. Warto wybrać najdroższą rozważaną wycieczkę. Będzie można porządnie wypocząć, zapomnieć o pracy, a przy okazji zaimponować drugiej osobie. To bardzo prawdopodobne, że po tej wycieczce już nie będzie chciała się z rakiem rozstawać.

Lew

Nadeszła pora na wydanie części zaoszczędzonych pieniędzy. Warto skorzystać z życia, wydając je na coś naprawdę fajnego. Lew kupi coś drogiego i luksusowego sobie albo zrobi taki podarunek ukochanej osobie. Poprawi to niewątpliwie humor, będzie się miało wrażenie, że prowadzi się bardziej dostatnie życie. I dobrze. Dobre samopoczucie oraz wiara z siebie to podstawa w tych trudnych czasach. Warto w tym tygodniu podbudować obie te cechy, aby korzystać z nich w nadchodzących tygodniach. Na pewno dobre samopoczucie pomoże w pokonaniu przeciwności, które majaczą na horyzoncie.

Zdjęcie Horoskop tygodniowy  26 kwietnia - 2 maj. Sprawdź jaki będzie dla Ciebie ten tydzień. #2

Panna

Nadchodzący tydzień z pewnością będzie dla Panny interesujący oraz pełen wyzwań i różnorodnych zajęć. Wiele w nadchodzącym tygodniu pojawi się rzeczy do zrobienia oraz problemów do natychmiastowego rozwiązania. Na pewno trzeba będzie zapłacić zaległe rachunki – w końcu koniec miesiąca nieubłaganie się zbliża! Jest jeszcze parę ważnych maili, na które należy odpisać. Trzeba będzie też zabrać się za ważne przygotowania, które przesuwało się z tygodnia na tydzień. Dawno odkładane spotkania również na pannę czekają. Panna dowie się na nich wielu interesujących rzeczy o znajomych, których dawno się nie widziało. W tym natłoku odkładanych zajęć najważniejsze będzie to, aby wszystko sobie dobrze rozplanować oraz o niczym nie zapomnieć. Tak to jest, jak brakuje człowiekowi systematyczności!

Waga

Waga nie powinna się w tym tygodniu wahać, zastanawiać się, czekać. Czas na podjęcie ważnej decyzji nadszedł! Wszystkie okoliczności sprzyjają zdecydowanym działaniom! Warto zapomnieć o wątpliwościach i dać się porwać biegowi zdarzeń. Nie warto czekać na lepszy moment, ani jeszcze raz wszystkiego obmyślać od początku, bo to teraz nadszedł odpowiedni czas na wykonanie planu! Teraz albo nigdy! W tym tygodniu odwiedzi wagę niespodziewany gość. Będzie to gość ważny, który przyniesie sensacyjne wieści. Waga wysłucha ich uważnie i wyciągnie z nich wnioski. Potem pójdzie z tą osobą w miejsce, w którym jeszcze nie była. To nowe doświadczenie wpłynie na wagę ożywczo i da jej wiele do myślenia. Warto jednak zachować ostrożność i nie ulegać presji otoczenia, bo brak należytej ostrożności może się skończyć w nieprzyjemny sposób.

Skorpion

Ostatnio Skorpion przez cały czas znajduje się w ruchu, jest przez wszystkich rozchwytywany. Stanowczo potrzebna jest chwila oddechu, najlepiej w domowym zaciszu. Najlepiej na chwilę zapomnieć o innych, a skupić się na sobie. Innie nie powinni czuć się obrażeni zważywszy, ile czasu zostało im wcześniej poświęcone. Skorpion powinien odpoczywać w tym tygodniu, ile tylko wlezie. Warto zresetować baterie, bo następne tygodnie mogą być gorsze, potrzeba będzie więc znacznie więcej energii. Ulubiony pisarz wydał właśnie nową książkę, ulubiony zespół wydał nowa płytę, a ulubiony reżyser nagrał nowy film. Oto rzeczy, którymi skorpion powinien zajmować się tylko i wyłącznie w tym tygodniu.

Zdjęcie Horoskop tygodniowy  26 kwietnia - 2 maj. Sprawdź jaki będzie dla Ciebie ten tydzień. #3

Strzelec

W tym tygodniu dopiecze Strzelcowi samotność. Wcześniej nie odczuwał jej aż tak bardzo, w tym tygodniu dopadnie go zen zdwojoną siłą. Strzelec zacznie gorączkowo poszukiwać towarzystwa innych osób. Pomoc przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony. Strzelec wjedzie w bliższą relację z tymi osobami, które do tej pory odbierał jako mniej przystępne i niezainteresowane znajomością z nim. Warto uczepić się tych nieoczekiwanych znajomości i zainwestować w nie trochę wysiłku, bo mogą one pięknie zaowocować w niedalekiej przyszłości. Pod koniec tygodnia przydarzy się jeszcze jedna niespodziewana rzecz. Strzelec otrzyma wiadomość, która dosłownie zbije go z nóg. Warto się do tej wiadomości odpowiednio psychicznie przygotować, żeby szok nią spodziewany nie był aż tak druzgocący.

Koziorożec

Koziorożec naje się w tym tygodniu strachu. Nie można jednak tracić odwagi, nawet w obliczu najbardziej przerażającej sytuacji. Do wszelkich przeciwności trzeba zawsze podchodzić z odwagą oraz wiarą we własne możliwości. Inaczej nigdy nie pokona się problemu. Koziorożec powinien poszukać w sobie odwagi, a potem stanąć oko w oko z zagrożeniem. Potem przyjdzie czas na podsumowanie i na przemyślenie całej sytuacji. Czy można było jej uniknąć? Czy można było zachować się lepiej? To są pytania, na które będzie musiał sobie koziorożec w tym tygodniu odpowiedzieć. Warto też na koniec zapytać siebie: co dalej? Nikt nie wyręczy go w odpowiedzi na to trudne pytanie. Tutaj również trzeba odpowiedzi poszukać głęboko w sobie.

Wodnik

W otoczeniu Wodnika sporo się w tym tygodniu pozmienia. Dużo będzie się działo, Wodnik będzie otrzymywał dużo propozycji, nie ze wszystkich będzie mógł skorzystać. Będzie trzeba dokonać wyboru. Najważniejsze, żeby był to przemyślany i mądry wybór, bo niewykorzystane szanse już nie wrócą. Na pewno trudno się będzie zdecydować. W decyzji może pomóc zaprzyjaźniony Lew. Warto zdać się na jego radę oraz na jego dobry gust. To dobry przyjaciel, na pewno dobrze doradzi. Czasami warto skorzystać z rady przyjaciela. Znajomy może spojrzeć na tę samą sprawę inaczej, co ułatwia podjęcie decyzji. Jak Wodnik podejmie już decyzję, powinien się jej konsekwentnie trzymać i nie rozglądać się na boki. Tylko w ten sposób osiągnie upragniony cel!

Ryby

Dobry czas się skończył, skończyło się ulgowe traktowanie. Nie ma co szukać więcej usprawiedliwień, trzeba zakasać rękawy i zabrać się do roboty. Dostatecznie dużo czasu zostało zmarnowane. Należy poważnie zacząć planowanie przyszłości. Okoliczności będą temu sprzyjać: w tym tygodniu pojawi się wiele okazji do poznania odpowiednich ludzi, z którymi będzie można zacząć planować wspólne interesy. W życiu uczuciowym również nastąpi duży przełom.