Czy on wciąż coś czuje do swojej eks? Te sygnały o tym świadczą

Czy on wciąż coś czuje do swojej eks? Te sygnały o tym świadczą

Twój partner często opowiada o byłej dziewczynie, wspomina ją i za bardzo interesuje się jej życiem. Choć spotykacie się od jakiegoś czasu, cały czas zastanawiasz się, czy on wciąż czegoś nie czuje do swojej eks? Poznaj sygnały, które mogą o tym świadczyć.

Zdjęcie Czy on wciąż coś czuje do swojej eks? Te sygnały o tym świadczą #1

Te sygnały świadczą, że on coś czuje do swojej eks!

Utrzymuje z nią kontakt

Twój partner wciąż nie potrafi zerwać kontaktu ze swoją byłą, pomimo tego, że rozstali się jakiś czas temu i wydawałoby się, że nic ich już nie łączy. Nie mają dzieci, wspólnych spraw i interesów. Mimo tego on ciągle szuka okazji, żeby z nią porozmawiać lub się spotkać. To może oznaczać, że wciąż tkwi w poprzednim związku i dalej jest dla niego ważna.

Ciągle o niej opowiada

Spędzacie razem czas na romantycznej kolacji, pod kocem oglądając film, na spacerze lub rowerowej wycieczce… a on znienacka przypomina sobie sytuację, w których był ze swoją eks i zaczyna o nich opowiadać! Nie reaguje na Twoje milczenie lub subtelne komentarze. Ma bardzo dużo do powiedzenia o byłej dziewczynie. Wychwala ją przy Tobie, porównuje Was i ocenia. To może znaczyć, że wciąż żywi do niej uczucia

Zdjęcie Czy on wciąż coś czuje do swojej eks? Te sygnały o tym świadczą #2

Za bardzo interesuje się jej życiem

Podgląda jej profil na portalach społecznościowych, sprawdza co u niej słychać i nadmiernie interesuje się jej obecnym życiem. Wypytuje o nią wspólnych znajomych, odwiedza miejsca, do których kiedyś razem chodzili. Szuka okazji do spotkania lub kontaktu. To może być oznaką tego, ze mu jej brakuje i za nią tęskni.

Nie może o niej zapomnieć

Wciąż ma w telefonie wiadomości i zdjęcia ze swoją byłą. Często je przegląda i wraca do nich pamięcią. Trzyma w domu wspólne pamiątki, nie myśli o tym, żeby je schować lub wyrzucić. To oznaka, że nie może o niej zapomnieć i cały czas rozpamiętuje przeszłość. Nie jest gotowy na nowy związek, ponieważ jeszcze nie wyleczył się z poprzedniego.

Zdjęcie Czy on wciąż coś czuje do swojej eks? Te sygnały o tym świadczą #3

Nic na siłę

Jeśli zachowanie Twojego partnera pasuje do większości tych punktów, może to oznaczać, że nie jest gotowy na nowy związek z Tobą, ponieważ wciąż myśli o byłej. W takiej sytuacji najlepiej porozmawiać szczerze z partnerem, a jeśli to nie pomoże, warto wycofać się z tej skomplikowanej relacji. Nie utrudniaj sobie życia, skup się na sobie i pomyśl o własnym szczęściu.

Patrycja

Polecane