5 zachowań, które świadczą, że Twój chłopak nadal kocha swoją byłą!

5 zachowań, które świadczą, że Twój chłopak nadal kocha swoją byłą!

Każdy z nas, zanim znajdzie swoją drugą połówkę, ma za sobą kilka związków. Jedne kończą się bardziej burzliwie a inne mniej. Czasami partnerzy potrafią się rozejść w zgodzie, jednak czasami jedna ze stron nadal coś czuje do drugiej. Pomimo wejścia w kolejny związek, stare uczucie nie rdzewieje. Jak poznać, że twój partner nadal czuje coś do swojej byłej? Poznaj kilka zachowań, które świadczą, że twój partner „nie wyleczył się” z byłej dziewczyny!

Brak uczucia ≠ koniec związku

Związki nie zawsze rozpadają się, dlatego że obie osoby przestają darzyć się uczuciem. Czasami jedna ze stron nadal jest zaangażowana uczuciowo i nie zmienia się to po rozejściu się. Wejście w kolejny związek nie zawsze gasi to uczucie, co powoduje, że obecna partnerka nie czuje się z tym komfortowo. Poznaj kilka zachowań, które świadczą o tym, że twój partner nadal czuje coś do swojej byłej!


Nie zerwanie kontaktu

Pary czasami rozchodzą się w zgodzie i po zerwaniu utrzymują nadal ze sobą kontakt. Można powiedzieć, że z fazy miłości wracają do strefy przyjaźni. Takie „przejście” nie zawsze jest dobre. Jeśli twój partner nadal utrzymuje kontakty ze swoją byłą, piszą ze sobą lub od czasu do czasu rozmawiają, to negatywnie wpływa to na obecny związek. Skoro jest teraz z tobą w związku, to ty powinnaś być na pierwszym miejscu. Postaw sprawę jasno i powiedz partnerowi, że nie zgadzasz się, aby utrzymywał on kontakt ze swoją byłą. Jeśli na prawdę cię kocha, to zrezygnuje z kontaktu z nią.

Zdjęcie 5 zachowań, które mówią, że Twój chłopak nadal kocha swoją byłą #1

Social media

Dziś praktycznie większość z nas ma konto na portalach społecznościowych i to dzięki nim często się również poznajemy. Jeśli twój partner nadal przegląda profile swojej byłej, dodaje komentarze, czy śledzi ją w mediach społecznościowych, oznacza to, że nie wyleczył on się jeszcze z miłości do niej. Takie zachowanie dobitnie pokazuje, że on nie chce zostawić swojego „starego” życia za sobą.


Ukrywane spotkania

Jako para nie powinniście mieć przed sobą tajemnic. W związku z tym, jeśli ukrywa on przed tobą spotkania ze swoją ex, to nie wróży nic dobrego. Jeśli odkryjesz je przez przypadek, to powinnaś wprost o tym z nim porozmawiać. Nie możesz tego ukrywać ani w sobie dusić, tylko musisz powiedzieć mu, że nie godzisz się na takie zachowanie i tajemnice.

Zdjęcie 5 zachowań, które mówią, że Twój chłopak nadal kocha swoją byłą #2

Brak zaangażowania

Facet, który angażuje się obecny związek, pokazuje, że przeszłość chce zostawić za sobą i układać sobie życie po nowemu. Jeśli jednak on nadal rozpamiętuje zakończony związek i nie potrafi się od niego „uwolnić”, to znak, że wcale nie chce rozpoczynać kolejnego związku i się w niego zaangażować. Jeśli czujesz się tylko jako osoba, która jest dla niego pocieszeniem, to nie kontynuuj takiego związku. Życie partnera w przeszłości pokazuje, że nie jest on jeszcze gotowy na nowy związek.


Częste wspominki

Jeśli na początku związku z tobą partner wspomni kilka razy o swojej byłej, to jeszcze nic złego. Może jeszcze nie do końca przebolał stary związek i nie zapomniał o swojej byłej. Na początku nowego związku jest to jeszcze dopuszczalne. Jeśli jednak twój partner stale wspomina w rozmowie z tobą swoją byłą, to nie jest nic dobrego. W pewnym stopniu partner testuje cię i sprawdza, jak bardzo może sobie pozwolić. Takim zachowaniem gra na dwa fronty. Musisz zdecydowanie zaznaczyć, że nie chcesz rozmawiać o jego przeszłości i ex, tylko przyszłości. Najlepiej o tej, w której będziecie razem.

Zdjęcie 5 zachowań, które mówią, że Twój chłopak nadal kocha swoją byłą #3

Katarzyna

Polecane