Gwiazda “Na Wspólnej” stwierdziła, że NIE DA się POKOCHAĆ cudzych dzieci

Gwiazda “Na Wspólnej” stwierdziła, że NIE DA się POKOCHAĆ cudzych dzieci

Anna Korcz, aktorka, która od lat gra w popularnym serialu “Na Wspólnej” wywołała ostatnio poruszenie wśród widzów i fanów. Anna Korcz wypowiedziała się na trudny temat, jakim jest rodzicielstwo. To, co powiedziała, nie każdemu się spodobało.

Aktorka w wywiadzie dla “Na Żywo” opowiedziała o swojej sytuacji rodzinnej. Ma obecnie partnera, który posiada swoje dzieci. Ona również jest mamą dzieci z poprzedniego związku. Pani Anna zdobyła się na wielką odwagę wypowiadając szczere słowa. Nie została jednak doceniona przez internautów, a zaatakowana.

W wywiadzie aktorka wyznała, jakie relacje łączą ją z dziećmi obecnego męża:

“Niestety, nie da się pokochać cudzych dzieci. No chyba że ktoś nie ma własnych, wtedy co innego. Dzieci Pawła bardzo lubię, ale gdybym powiedziała, że je kocham, to bym skłamała. Paweł też nigdy nie pokocha moich córek. Tak się nie da”.

Reakcja internautów

Ta wypowiedź oburzyła wiele osób. Pojawiły się komentarze, że to po prostu nieprawda, że da się pokochać cudze dzieci tak jak swoje.

“Co za bezsens. Kocham dzieci mojego męża tak jak swoje”.

“Nie chciałabym, żeby mój mąż tak mówił o moim synku. Przykre, że aktorka daje taki przykład”.

Pani Anna z pewnością nie chciała wywołać skandalu. Powiedziała szczerze i otwarcie, że swoje dzieci kocha bardziej. Dla wielu nic w tym dziwnego.

Aktorka podkreśliła też, że nie jest zwolenniczką przyjacielskich relacji rodziców z dziećmi. Uważa, że rodzic powinien być dla dziecka opoką, a nie kumplem.

“Matka nie powinna być przyjaciółką dla własnych dzieci, nawet psychologowie o tym mówią. Z przyjaciółką to ja mogę poplotkować, wypić winko, a dla córek staram się być opoką”.

Co sądzicie o tej wypowiedzi? Zgadzacie się z opinią Pani Anny?

Agnieszka

true

Polecane