Lifestyle

Oliwia Bieniuk powiedziała, co sądzi o ciągłych porównaniach do swojej mamy!

Agnieszka

Sept. 9, 2021, 1:29 p.m.

Oliwia Bieniuk powiedziała, co sądzi o ciągłych porównaniach do swojej mamy!

Oliwia Bieniuk, córka zmarłej aktorki Anny Przybylskiej, bierze obecnie udział w 12. edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Młoda celebrytka nie radzi sobie jednak najlepiej w tańcu. Jej ostatni występ został mocno skrytykowany. Sama Oliwia odniosła się natomiast do tego, że wciąż porównywana jest do swojej mamy. Powiedziała, co o tym sądzi.

 

 

 Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej, ma 18 lat. Jest tegoroczną maturzystką, modelką i influencerką. 

Patrząc na jej zdjęcia nie da się nie zauważyć uderzającego podobieństwa do zmarłej siedem lat temu mamy. Stąd też ciągłe porównania obu kobiet., które mogą być bardzo uciążliwe w momencie, gdy Oliwia chce rozpocząć własną karierę.

 W rozmowie z magazynem "Party" Oliwia Bieniuk powiedziała, że ciągłe porównania do jej mamy stają się dla niej "coraz bardziej męczące i uporczywe".

Już lepiej odpuścić temat mamy. No stało się i teraz już żyję swoim życiem. Rozpoczęłam swoją karierę i skupiam się na sobie

- mówi Oliwia Bieniuk.

Oliwia Bieniuk odniosła się także do pytania, czy ma za złe Izabeli Janachowskiej porównanie do Anny Przybylskiej. - Wiem, że to była sugestia od produkcji, zresztą tu wszystko jest sugestią od produkcji, oni mają wszystko narzucone. Nie mam żadnego urazu do Izy, bardzo ją lubię i pozdrawiam - powiedziała Oliwia Bieniuk.

Oliwia Bieniuk mocno skrytykowana w Tańcu z Gwiazdami

Oliwia Bieniuk po swoim ostatnim występem usłyszała wiele nieprzychylnych komentarzy od jury. Szczególną uwagę zwrócił jednak nieprzyjemny komentarz Andrzeja Grabowskiego, który chyba zapomniał ocenić występ dziewczyny. Miał natomiast wiele do powiedzenia o jej karierze. 

“Otworzyłem internet rano – tam Oliwia Bieniuk, pojechałem na stację benzynową, a tam Oliwia Bieniuk w kolorowej prasie. Potem otworzyłem lodów… Potem chciałem zobaczyć co tam w polityce, a tam Oliwia Bieniuk. Nie będę mówić tego o lodówce, co Michał podpowiada…” - powiedział aktor.