Chleb bez mąki i FIT omlet po japońsku.

Chlebek bez mąki, jak sama nazwa wskazuje robi się bez mąki, są to tylko ziarna i dodatek do smaku jakichś zazwyczaj suszonych owoców, ale uważajcie z tym dodatkiem, owoce suszone są wysycane cukrem i nie wiem czy jest w ogóle sens dodawać do tego chleba, ale wiem, że tak lubicie, więc tak przygotowałam ten chlebek, trochę pod Was. Omlet po japońsku, to jeden z ulubionych naszych omletów weekendowych. Robię go głównie wtedy właśnie. Jest super pomysłem na dodatek wielu warzyw do diety dziecka, ziół czy innych dodatków.

Jak zrobić FIT PESTO? Jak przygotować suma na diecie?

Dieta, fit przepisy postanowiłam dodawać również na boga przepisy, z którymi dzielę się z Wami za pomocą Instagrama smyk_w_kuchni_blog, do obserwacji, którego Was zachęcam, tam znajdziecie je w postaci filmów. Ostatnio podawałam Wam przepis na to pyszne fit pesto i bardzo Wam przypadło do gustu.

FIT SZAKSZUKA - DIETA

Wiosna, każdy jakoś bardziej zaczyna dbać o swoją formę. Do zdrowego stylu życia zachęcam Was wiele lat, dzisiaj kolejny FIT przepis, moja ulubiona szakszuka ale w wersji dietetycznej. Będąc na diecie nie musisz wcale rezygnować ze swoich ulubionych smaków, ale nauczyć się je przygotowywać tak, aby miały mniej kalorii, ale aby były to pełnowartościowe posiłki, bogate w odpowiednią ilość białka.