Filip Chajzer zaręczył się! Jego narzeczona jest o 13 lat młodsza!

Justyna
Newsy
27.11.2022 23:08
Filip Chajzer zaręczył się! Jego narzeczona jest o 13 lat młodsza!

Filip Chajzer  potwierdził krążące od kilku dni plotki mówiące o zaręczynach z nową ukochaną. Tymczasem mimo tak radosnej nowiny naraził się internautom, którzy teraz nie gryzą się w język i pozwalają sobie na niewybredne komentarze dotyczące jego związku.

Nowy związek Filipa Chajzera

Już kilka dni temu pojawiły się doniesienia o tym, że Filip Chajzer jest zaręczony. On sam nie kwapił się natomiast z komentarzem. Bardziej wylewni byli jego znajomi z redakcji „Dzień Dobry TVN", którzy zdradzili, że wysyłał z Dominikany zdjęcia dziewczyny z pierścionkiem zaręczynowym. W rozmowie z „Pudelkiem” mówili:

„Filip nie robi z tego tajemnicy. Jeszcze na urlopie pochwalił się w redakcji zaręczynami i przesłał kilku osobom zdjęcie, na którym szczęśliwa Julia pokazuje pierścionek zaręczynowy”.

Przypomnijmy, że miłość dziennikarza i Julki zrodziła się dzięki mediom społecznościowym. Zgodnie z doniesieniami 25-letnia Julia wpadła Chajzerowi w oko na jednym z filmików znajomych i postanowił ją odszukać przez internet. Fascynacja okazała się wzajemna i para niemal natychmiast ze sobą zamieszkała.

Oficjalne potwierdzenie plotek

Ostatnie dni Chajzer i jego wybranka spędzili w Dominikanie. Paparazzi przyłapali parę po powrocie do kraju na lotnisku. Na palcu 25-latki widać było tajemniczy pierścionek.

Teraz dziennikarz opublikował zdjęcie sprzed gdańskiej kwiaciarni z bukietem róż i już oficjalnie nadał status tej znajomości. Chajzer napisał uradowany:

„Kwiaty dla narzeczonej kupił, kawę wypił, sernik zjadł, co za piękne miejsce”.

Rok dużych zmian

Przypomnijmy, że to nie pierwsza duża zmiana w życiu dziennikarza w tym roku. Filip Chajzer dokonał ostatnio rewolucji w swoim życiu uczuciowym. Po tym, jak na jaw wyszedł jego romans z Anną Jędrzejuk, wyprowadził się od matki swojego syna.

Szybko okazało się jednak, że nowy związek był jedynie przelotnym zauroczeniem, a dziennikarz już układa sobie życie z kimś innym. Wygląda na to, że Chajzer ma poważne plany. W rozmowie z „Faktem" zapewnił, że takie uczucie, jakim darzy młodszą o 13 lat partnerkę, zdarza się jedynie raz w życiu.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną