Cejrowski ma o prawie 20 lat młodszą żonę. Czym zajmuje się jego wybranka?

Cejrowski ma o prawie 20 lat młodszą żonę. Czym zajmuje się jego wybranka?

W mediach dość głośno było o unieważnieniu małżeństwa Wojciecha Cejrowskiego z Beatą Pawlikowską. Potem jednak życie miłosne podróżnika nie było już przedmiotem aż takiego zainteresowania. Niewiele osób więc zdaje sobie sprawę z tego, że ma on młodszą o 19 lat żonę.

Zdjęcie Cejrowski ma o prawie 20 lat młodszą żonę. Czym zajmuje się jego wybranka? #1
Źródło: Wikipedia

Kim jest żona Wojciecha Cejrowskiego?

Ślub Wojciecha Cejrowskiego z 37-letnią dziś Joanną Najfeld odbył się w 2010 roku. Para starała się ukryć ten fakt, a goście ślubni mieli zakaz robienia zdjęć podczas uroczystości. Dużo młodsza partnerka znanego podróżnika jest jednak podobna do swojego męża w bardzo wielu kwestiach.

Joanna Najfeld zajmuje się dziennikarstwem i publicystyką. Jest również aktywną działaczką katolicką. Według prasy katolickiej, kobieta prezentuje “konserwatywny feminizm pro-life”. Jej poglądy względem aborcji, homoseksualizmu, godności kobiety i środowisk feministycznych sprawiają więc, że środowiska feministyczne nie są do niej pozytywnie nastawione.

-My jako feministki pro-life w pierwszej kolejności zabiegamy o ocalenie kobiet i dzieci od zbrodniczego przemysłu aborcyjno-antykoncepcyjnego, który żeruje na ich zdrowiu fizycznym, psychicznym, duchowym, seksualnym i rodzinnym – mówiła Najfeld w 2009 roku dla opoka.org.pl.

W 2008 wydała razem z Tomaszem Terlikowskim książkę "Agata. Anatomia manipulacji" dotyczącą przerwania ciąży przez czternastolatkę z Lublina. Publikacja była dość głośno komentowana w mediach. W książce autorzy obnażyli manipulację mediów, której celem było przekonanie opinii publicznej do zmiany poglądów na temat aborcji.

Czy wiedzieliście, że Wojciech Cejrowski ma młodszą żonę? Kojarzycie Joannę Najfeld z mediów?

Agnieszka

true

Polecane