Magdalena Lamparska jest w ciąży! Aktorka dodała wymowne zdjęcia

Agnieszka

Newsy

22.06.2022 9:25

Magdalena Lamparska jest w ciąży! Aktorka dodała wymowne zdjęcia

Magdalena Lamparska podzieliła się w mediach społecznościowych radosnymi wieściami! Wraz ze swoim partnerem Bartkiem Osumekiem spodziewają się drugiego dziecka. Aktorka w pięknych słowach opisała swój stan. Cieszy się także, że sama mogła poinformować swoich obserwatorów o drugiej ciąży.

Magdalena Lamparska jest znaną i lubianą aktorką. Wystąpiła w wielu kinowych hitach i serialach, takich jak: „Listy do M. 2” i „Porady na zdrady”, „Banksterzy”, „Wkręceni 2”, „39 i pół”, czy „To nie koniec świata”. 

Ostatnio jednak największą sławę przyniosła jej rola w filmie “365 dni” i “365 dni: Ten dzień”. Pomimo słabych recenzji samego filmu, jej rola oceniana była nieporównywalnie lepiej, niż pozostałe postacie z głośnego filmu o Laurze i Massimo.

 

Magdalena Lamparska jest w ciąży

Aktorka w swoich mediach społecznościowych poinformowała fanów o swojej drugiej ciąży. Udostępniła dwa zdjęcia. Jedno czarno białe z widocznym brzuszkiem, na którym pozuje sama oraz drugie, gdzie romantycznie przytula się z partnerem.

Do zdjęcia dodała romantyczny opis, w którym zaznaczyła, że cieszy się, że osobiście może poinformować swoich obserwatorów o ciąży.

“Bardzo cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą wspaniałą wiadomością osobiście.”

W dalszej części swojej wypowiedzi dodała, że okres ciąży jest dla niej szczególny, jednak nie zawsze jest łatwy i przyjemny. 

“To zawsze dla mnie ważny czas. Pełen cierpliwości, pokory, spokoju, oczekiwania… na nowe życie. „Stan błogosławiony” nie zawsze jest łaskawy, pod wieloma względami: fizycznym i emocjonalnym. Nie jesteśmy w stanie go zaplanować. Do tego głowa pełna zmartwień i nadziei, żeby wszystko będzie dobrze, prawda moje Drogie Panie?” - napisała. 

Aktorka dodała jednak, że jak na razie ona i jej dziecko czują się dobrze. 

“Czujemy się bardzo dobrze i to jest najważniejsze. Zdrowie nam dopisuje. W radości czekamy na spotkanie.” - zakończyła swój post Magdalena Lamparska.