Katarzyna Warnke jest w ciąży? Jej znajoma nie wytrzymała i zdradziła sekret!

Katarzyna Warnke jest w ciąży? Jej znajoma nie wytrzymała i zdradziła sekret!

Od wielu miesięcy nie cichną plotki o znanej aktorce, Katarzynie Warnke, która trzy lata temu poślubiła młodszego o dziesięć lat kolegę po fachu, Piotra Stramowskiego. Ze względu na medialność pary oraz dużą różnicę wieku, prasa upodobała sobie pisać o małżeństwie występującym m. in. w głośnych filmach Patryka Vegi.

Pojawiają się też doniesienia o ciąży Pani Kasi, ale sama zainteresowana zazwyczaj szybko je dementuje. Tym razem jest jednak inaczej...

W sieci nie brakuje ostatnio informacji o tym, że piękna aktorka spodziewa się dziecka, co miała zdradzić bliska znajoma Warnke. Ponoć Katarzyna i Piotr powitają swoje pierwsze dziecko już za cztery miesiące. Co prawda po przyszłej mamie jeszcze nie widać, by była w piątym miesiącu ciąży, ale to nic nie znaczy.

Zresztą, popularna aktorka bardzo dba o linię i dobrze wie, jak maskować ewentualne mankamenty takie jak lekko wystający brzuszek... Sama zainteresowana tylko podsyciła plotki po raz pierwszy nie zaprzeczając im. Za to w wywiadach przyznaje, że chciałaby mieć dziecko i zdaje sobie sprawę z upływającego czasu, który niestety działa na niekorzyść kobiet marzących o roli matki.

Filmowa Anna Ostrowska z "Kobiet mafii" jest osobą nowoczesną i pewną siebie, więc głosy sceptycznie wypowiadających się o późnym macierzyństwie na pewno nie zrobią na niej wrażenia. Ona za to uważa, że "sami stwarzamy sobie swój świat i możliwości dla siebie". Wiele wskazuje na to, że Warnke i jej mąż właśnie postanowili zrobić w swoim świecie miejsce dla nowej istotki, choć w ich napiętych grafikach będzie to wielka rewolucja.

Akurat Katarzyna nie będzie musiała martwić się o swoją karierę nawet idąc na urlop macierzyński. Jej udział w produkcjach takich jak wspomniane "Kobiety mafii", "Botoks", "Dzień dobry, kocham cię!" czy "Ach śpij kochanie" ugruntowały jej pozycję jako jednej z najlepszych aktorek w Polsce.Wiele zatem wskazuje na to, że mając liczne sukcesy na koncie, w tym w ukochanym teatrze, Katarzyna Warnke postanowiła w końcu skupić się na rodzinie, a konkretniej na jej powiększeniu.

Agnieszka

true

Polecane