Aleksandra Domańska wybrała neutralne płciowo imię dla dziecka

Agnieszka

Newsy

21.06.2022 16:09

Aleksandra Domańska wybrała neutralne płciowo imię dla dziecka

 Aleksandra Domańska zdradziła, jakie imię nosi jej synek! Już wcześniej jednak wokół tego tematu pojawiło się niezdrowe zainteresowanie, ponieważ aktora zdradziła, że jej dziecko będzie nosiło imię neutralne płciowo. Niestety, po tej deklaracji pojawiło się sporo głosów osób, których ten fakt z jakiegoś powodu oburzył. Aktorka szybko jednak odniosła się do nieprzychylnych i agresywnych komentarzy.

Ola Domańska urodziła dziecko w zeszłym roku. Całą ciążę jednak ukrywała, chcąc uchronić się przed zainteresowaniem mediów. Jakiś czas nie zdradzała także płci dziecka. Wyznała, że chce je wychować neutralnie, a także, że dała mu neutralne imię. 

Jak można się domyślać, część internetowej społeczności nie zareagowała na te wyznania entuzjastycznie. Aktorka szybko jednak rozprawiła się z agresywnymi komentatorami.

“Imię gender neutralne, moi mili hejterzy, to nie jest żaden wybryk natury. Takim imieniem jest na przykład Alex, Kai, Max, Eli, Ari, Ariel, Aron, Sasha. Czy są one wydziwaczone? Dziękuję ci losie, że moje życie obfituje w takie chwile, wydarzenia i ludzi, dzięki którym czyjeś imię nie jest dla mnie powodem do niezdrowej ekscytacji. Życzę wam jak najlepiej i dużo akceptacji” - napisała wtedy aktorka.

 

Aktorka zdradziła w końcu imię swoje dziecka

Po wielu miesiącach Ola Domańska postanowiła ujawnić, jak ma na imię jej dziecko. W ostatnim poście na Instagramie, w którym opisała całą siebie, umieściła także imię swojego dziecka.

“Cześć. Mam na imię Aleksandra. Jestem mamą Ariela. Artystką serca. Kobietą poszukującą, próbującą, doświadczającą, popełniającą błędy. Jestem. Oddycham. Zmieniam się. Mienię się milionem barw” - napisała na Instagramie Aleksandra Domańska.

Post popularnej aktorki skomentowało wiele znanych osób. 

  • Jesteś SZTOSEM - napisała Karolina Korwin Piotrowska.
  • Baaardzo Kora style ta fota🖤 kocham - dodała Lara Gessler.
  • Piękna! 🔥❤️ - napisał Piotr Stramowski.

 

Oczywiście pojawiły się i też głosy niezadowolonych, jak ten, że "Ariel kojarzy mi się z proszkiem do prania" - napisał jeden z internautów.