Zosia Zborowska urodziła i pokazała zdjęcie córeczki! Sama słodycz!

Ewelina

Newsy

05.08.2021 13:10

Zosia Zborowska urodziła i pokazała zdjęcie córeczki! Sama słodycz!

Aktorka po raz pierwszy została mamą. Zosia Zborowska urodziła i pokazała urocze zdjęcie ze swoją córeczką. 

Zosia Zborowska od dwóch lat jest szczęśliwą żona siatkarza Andrzeja Wrony. Wspólnie sprawują opiekę nad adoptowanym pieskiem- Wiesią, która często jest bohaterkom postów na Instagramie. Jakiś czas temu aktorka poinformowała swoich obserwatorów, że spodziewa się dziecka. 

Przyszła mama wielokrotnie podkreślała, że niezbyt dobrze znosi ciążę. Aktorka skarżyła się na mdłości, opuchliznę i inne niedogodności związane ze swoim stanem. Tym samym Zosia pokazywała swoim obserwatorkom, że miewa te same dolegliwości, co inne przyszłe mamy. 

W czwartek Zosia zamieściła na swoim profilu zdjęcia, na którym pozuje trzymając w ramionach noworodka. Tym samym poinformowała, że jej córeczka- Nadzieja, jest już na świecie. Jak się okazało, Zborowska urodziła już tydzień temu, jednak dopiero teraz podzieliła się radosna nowiną ze swoimi obserwatorami. 

„Na tym zdjęciu Nadziejka nie ma jeszcze doby. Dziś kończy tydzień 🥺 te 7 dni zmieniło nasze życie o 180 stopni. Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam. @w_kracze był ze mną cały czas i wspierał ze wszystkich sił. Szczerze? Nie wyobrażam sobie rodzić w innym miejscu niż w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Dziękujemy całym naszym sercem całemu personelowi (od Dyrektora Malczyka, Dr Iracką, Dr Koneczną po panie sprzątaczki ❤️). Największy jednak ukłon oddaje w stronę naszej położnej - Kasi Kleczkowskiej : @kasiatrzaska która przeprowadziła nas przez to wszystko najlepiej na świecie. Kaśka! Jesteś debeściak! Dziękujemy po stokroć 🥺❤️🙌🏼 I tak jeszcze na sam koniec dodam: Ludzie DECENIAJMY POŁOŻNE! 🥺❤️🙌🏼 Jestem wdzięczna, że to właśnie te Kobiety, w pierwszych dniach życia naszej córki, tak pięknie i czule się Nią opiekowały ❤️Joanna Ługowska, Mariola Gałązka, Sylwia Borowiecka, Marta Młocka, Natalia Michalczuk, Marta Popielska, Anna Kalinowska-Garbala - dziękujemy !! #Nadziejka”- napisała na Instagramie Zborowska.

Również Andrzej Wrona zamieścił na swoim profilu post, w którym poinformował o narodzinach córeczki i przy okazji podziękował personelowi medycznego, który zaopiekował się jego dziewczynami.

„Nasz Złoty Medal Wszystkiego jest już z nami😍🥇#1weekoldInformuję, że jest Wielka Nadzieja (61cm😱) w narodzie🥰 @zborowskazofia jesteś moją bohaterką🤩 Najdzielniejsze dziewczyny💕Dziękuję całemu personelowi (od dyrektora po sprzątaczki) Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie🖤 Nagrodę najlepszej położnej na świecie otrzymuje @kasiatrzaska 🏆Pozdrawiam,Szczęśliwy mąż, ojciec i przewijak 🤪”

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!