Lifestyle

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Pokazała zdjęcia ze szpitala

Agnieszka

July 30, 2021, 7:36 a.m.

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Pokazała zdjęcia ze szpitala

Agnieszka Kaczorowska została mamą po raz drugi. Na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcia ze szpitala z nowonarodzonym dzidziusiem. 

Druga ciąża Agnieszki Kaczorowskiej-Peli

Na początku stycznia aktorka i tancerka poinformowała na Instagramie, że spodziewa się drugiego dziecka. Od tamtej pory regularnie wrzucała zdjęcia i wpisy skoncentrowane na nadchodzącym porodem i macierzyństwem.

W marcu natomiast poinformowała swoich fanów o płci dziecka - dziewczynka. Później zdradziła, że córka będzie nosić imię Gabriela.

Przypomnijmy, że jej pierwsze dziecko również jest dziewczynką i nosi imię Emilia. Aktorka urodziła pierwsze dziecko w 2019 roku. 

Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła córkę

W swoim wpisie na Instagramie Kaczorowska poinformowała, że urodziła dziecka w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Dodała, że narodziny dziecka to dla niej cud życia.

Wspomniała, że drugi poród był niesamowity i błyskawiczny, w porównaniu do pierwszego. 

"Trzymam w rękach kolejny cud życia! To było coś niesamowitego i błyskawicznego! Za mną kompletnie inny poród niż dwa lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród, po którym czuję się heroską! Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa. W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie! Maćku Pelo, rządzisz!" wyjawiła Agnieszka Kaczorowska.

Aktorka dodała, że wiele zawdzięcza atmosferze miejsca, w którym rodziła. Podziękowała między innymi swojej położnej, która bardzo ją wspierała. 

"Aniu, choć nasze drogi zeszły się trochę w ostatniej chwili, to z położną z taką mocą, można zdobywać cały kosmos! Dziękuję, że byłaś przy naszej rodzince w tej ważnej chwili i poprowadziłaś nas bezbłędnie! Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny to obłędne miejsce na piękny naturalny poród. Dziękuję całemu personelowi oraz dyrekcji szpitala za opiekę w iście domowej atmosferze. Natura jest niesamowita. A kobieta jest siłą! Czuję się niewiarygodnie spełniona i szczęśliwa zaczynając kolejny rozdział naszej Pelakowej rodzinki… już z Gabi na pokładzie" - wyznała Agnieszka Kaczorowska.