Fani nie poznali Małgorzaty Rozenek-Majdan na świątecznym zdjęciu."Co to za kobieta obok Radosława"?

Martyna

Lifestyle

05.12.2021 10:48

Fani nie poznali Małgorzaty Rozenek-Majdan na świątecznym zdjęciu."Co to za kobieta obok Radosława"?

Po raz kolejny Małgorzata Rozenek-Majdan wywołała poruszenie wśród Internautów. Tym razem za sprawą świątecznej sesji z rodziną. Obserwatorzy sugerują, że zdjęcia są mało naturalne. A wygląd dziennikarki znacznie odbiega od rzeczywistego wizerunku.

 

Popularność Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan jest prezenterką telewizyjną. Jest także pisarką i aktorką niezawodową. W Polsce uważana jest za osobowość telewizyjną. Kobieta zyskała popularność za sprawą programu „Perfekcyjna Pani domu”. Wystąpiła także w programach tj. „Bitwa o dom”, „Project Runway”, „Piekielny hotel”, „Projekt Lady”, „Rozenek cudnie pachnie”, „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”.

Kobieta od 2013 związana jest z Radosławem Majdanem. Para pobrała się w 2016 roku.

Konto społecznościowe Małgorzaty Rozenek-Majdan cieszy się dużą popularnością. Kobieta ma sporą rzeszę fanów i obserwatorów. Ich liczba na Instagramie sięga niespełna 1,5 mln.

Pani Małgorzata chętnie dzieli się kulisami swojego życia prywatnego. Ostatnio opublikowała post dotyczący osobistej sprawy - szczepienia przeciw Covid-19. Wpis podzielił Internautów, wywołał lawinę skrajnych komentarzy.

 

Krytyczne komentarze sesji świątecznej

Tym razem pani Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na publikację świątecznego zdjęcia. Pozuje na nim z mężem- Radosławem Majdanem oraz synami – Tadeuszem, Stanisławem oraz Heniem. Kobieta do zdjęcia dołączyła wpis zachęcający do wzięcia udziału w konkursie. Zadaniem jest napisanie w komentarzu swojego świątecznego życzenia. Przygotowanymi nagrodami są bransoletki i łańcuszek. Produkty pochodzą od @zozodesign_official.

Pomiędzy komentarzami opisującymi życzenia Internautów, pojawiło się wiele krytycznych komentarzy. Zdjęcie stało się przedmiotem obszernej dyskusji. Wiele osób zdecydowało się na ironiczne opinie:

„Małgosiu, chyba grafik troszkę przesadził z poprawianiem Twojej buzi na pierwszym zdjęciu”

„Co to za kobieta obok Radosława ?”

„Mocny fotomontaż, ‘podziwiam’ odwagę za wstawienie tego zdjęcia”

„Nie tak troszkę myślałam że to jakaś mikołajkowa zabawa pt." zgadnijcie czyja twarz jest wkejona zamiast mojej”

„Grafik płakał jak poprawiał”

Na niektóre komentarze pani Małgorzata zdecydowała się odpisać.

 

A Wam podoba się wizerunek Małgorzaty Rozenek-Majdan?