Radosław Majdan nie mógł ukryć wzruszenia na widok niespodzianki z okazji 50. urodzin.

Newsy

10.05.2022 22:32

Radosław Majdan nie mógł ukryć wzruszenia na widok niespodzianki z okazji 50. urodzin.

Z okazji 50. urodzin Radosław Majdan otrzymał od bliskich wyjątkową niespodziankę, która wzruszyła go do łez. Małgorzata Rozenek zaskoczyła męża urodzinowymi prezentami.

Wyjątkowe zdjęcie na stadionie

10 maja były bramkarz reprezentacji Polski obchodził 50. urodziny. Z tej okazji pochwalił się oryginalnym zdjęciem, które zrobił na stadionie.

Majdan pozował na stadionie Polonii Warszawa z tablicą, której używa na co dzień sędzia techniczny podczas przeprowadzania zmian. Na jego tablicy widniały dwie liczby "49" i "50". Opublikowane zdjęcie podpisał następującymi słowami:

"No i w końcu nadszedł ten dzień, kiedy 5-pojawia się z przodu. Gdyby ktoś 10 lat temu pozwolił mi wybrać, jak w wieku 50 lat miałoby wyglądać moje życie, wybrałbym tą samą drogę. Dziękuje Wam moi drodzy, za tyle fantastycznych życzeń, ciepłych słów i pozytywną energię. Dziękuję Ci Małgosiu, za to, że mogę z Tobą dzielić moje zwariowane acz rodzinne życie i za ten cały trud, jaki sobie zadałaś organizując to wszystko. Pozostanie to w mojej pamięci na zawsze".

Zdjęcie Radosław Majdan nie mógł ukryć wzruszenia na widok niespodzianki z okazji 50. urodzin. #1

Radosław Majdan wybucha płaczem na widok niespodzianki z okazji 50. urodzin (Instagram)

Zdjęcie Radosław Majdan nie mógł ukryć wzruszenia na widok niespodzianki z okazji 50. urodzin. #2

Radosław Majdan wybucha płaczem na widok niespodzianki z okazji 50. urodzin (Instagram)

Urodzinowy wyjazd do USA

Wspomniany trud, za który Radosław Majdan dziękował pod zdjęciem swojej żonie dotyczył zorganizowania wyjazdu do USA. Był to prezent przygotowany przez Małgorzatę Rozenek-Majdan dla męża.

Obecnie gwiazdorska para przebywa na Florydzie, gdzie od kilku dni korzysta z uroków słonecznego Miami. W niedzielę para emocjonowała się wyścigiem Formuły 1 o Grand Prix USA, publikując filmy i zdjęcia z Hard Rock Stadium. Gdy emocje po wyścigu nieco opadły, małżonkowie oddali się natomiast błogiemu relaksowi.

Łzy wzruszenia Radosława Majdana

Bilety na Grand Prix Miami nie były jednak jedyną urodzinową niespodzianką, jaką Małgorzata Rozenek sprezentowała Radosławowi Majdanowi. We wtorek, dokładnie w dzień urodzin piłkarza, przywitała męża, serwując mu śniadanie do łóżka.

Po śniadaniu na Radka czekał kolejny prezent. Najbliżsi i przyjaciele piłkarza nagrali bowiem dla niego specjalny filmik, w którym złożyli mu urodzinowe życzenia. W wideo nie zabrakło także archiwalnych ujęć Majdana.