Kim jest była żona Radka Majdana? Nie zgadniecie, ile ma lat!

Kim jest była żona Radka Majdana? Nie zgadniecie, ile ma lat!

Sylwia Majdan to pierwsza żona Radosława Majdana. Związała się z piłkarzem jeszcze przed Dodą. Ich związek jednak nie przetrwał długo. Kim jest Sylwia Majdan? Ile ma lat?

Pierwsza żona Radka Majdana

Pierwszą żoną Radosława Majdana, obecnie męża Małgorzaty Rozenek, była Sylwia Majdan. Para wzięła ślub w 1998 roku. Poznali się podczas konkursu Miss Ziemi Zachodniopomorskiej, w którym dziewczyna brała udział. Radek Majdan zasiadał wtedy w jury konkursu. Ich związek małżeński trwał jednak tylko 5 lat. Sylwia postanowiła jednak zachować nazwisko męża. Obecnie była para żyje w bardzo dobrych stosunkach.

Sylwia Majdan zajmuje się projektowaniem ubrań. Niechętnie jednak udziela wywiadów i opowiada o swoim życiu prywatnym. Była żona Radosława jest niezwykle piękna i wygląda bardzo młodo, jak na swój wiek. Ma obecnie 41 lat, jednak jej wygląd na to nie wskazuje.

View this post on Instagram

MBM #madebymajdan #new #sport

A post shared by Sylwia Majdan (@sylwiamajdan_private) on

Żony Radosława Majdana

W 2003 roku związek z Sylwią Majdan się rozpadł. Dwa lata później piłkarz wziął ślub z Dorotą Rabczewską. W 2008 jednak ich huczny związek również się zakończył. Obecnie, razem z Małgorzatą Rozenek - Majdan tworzą jedną z najpopularniejszych par w polskim show biznesie. Niedawno media obiegła informacja, że para spodziewa się dziecka.

- Dziękujemy Wam bardzo serdecznie za gratulacje i wszystkie ciepłe słowa 😘 dziękujemy, że razem z nami dzielicie ten niezwykle ważny dla nas czas❤️ marzyliśmy o tej chwili wiele razy, ale rzeczywistość jest jeszcze piękniejsza😘 wszystkiego dobrego i pozdrawiamy Was bardzo, bardzo serdecznie - napisała Małgorzata na swoim profilu na Instagramie, dziękując za ciepłe słowa odnośnie jej ciąży.Agnieszka