Rozwód, czy kochanek? Dlaczego niektóre kobiety wybierają drugą opcję?

Patrycja
Newsy
28.11.2021 21:59
Rozwód, czy kochanek? Dlaczego niektóre kobiety wybierają drugą opcję?

Zdarza się, że kobiety wybierają mężczyzn będących w związkach. Do romansu z żonatym mężczyzną może dochodzić z różnych powodów. Jednak taka relacja zawsze jest skomplikowana, a jej konsekwencje mogą być bolesne dla obu stron.

Dlaczego kobiety zostają kochankami?

Ze statystyk wynika, że 52% kobiet przyznaje się do romansowania. Z tego aż 33% kobiet angażuje się w relacje z osobami będącymi w stałych związkach. To całkiem sporo! Wiele pań decyduje się na romans z żonatym mężczyzną i dzieje się to z różnych powodów. Dowiedz się, dlaczego zostają kochankami.

Dlaczego kobiety decydują się na romans z żonatym mężczyzną?

Chcą się zabawić

Zdarza się, że kobiety angażują się w relację z żonatym mężczyzną, ponieważ nie szukają niczego na stałe i po prostu chcą się zabawić. Romans jest ekscytującą przygodą i urozmaiceniem w ich życiu. Mają możliwość spełnienia swoich ukrytych fantazji i doświadczenia nowych rzeczy w sypialni.

Nudzą się

Czasem kobiety po prostu robią to… z nudy. Poszukują nowych doznań i przeżyć, a romans z żonatym dodaje pikanterii ich poukładanemu życiu. Potajemne spotkania sprawiają, że krew szybciej krąży w żyłach… Możliwość bycia przyłapaną sprawią, że czują przypływ adrenaliny. To sprawia, że wreszcie czują, że żyją i chcą coraz więcej…

Chcą, żeby ktoś ich pragnął

Zdarza się, że kobiety pragną czyjejś uwagi i zainteresowania. Chcą, aby mężczyzna stracił dla nich głowę, pragnął ich i pożądał. Czerpią satysfakcję z tego, że go uwiodły i skłoniły do uczestnictwa w tej zakazanej relacji.

Zdjęcie Rozwód, czy kochanek? Dlaczego niektóre kobiety wybierają drugą opcję? #1

Nie są gotowe na poważny związek

Związek z żonatym mężczyzną im odpowiada, ponieważ nie muszą się starać i przesadnie angażować w długoterminowe relacje. Wiedzą, że romans, to związek z krótkim terminem przydatności, który rozwija się gwałtownie i równie gwałtownie kończy. I właśnie to im się podoba.

Boją się prawdziwej miłości

Zdarza się, że kobiety wybierają mężczyzn będących w związkach z powodu lęku przed prawdziwą bliskością. Boją się zaangażować i zostać odrzucone, nie chcą obdarzyć uczuciami kogoś, kto później je wykorzysta i zostawi. Z tego powodu traktują mężczyzn instrumentalnie, instynktownie chroniąc się przed prawdziwą miłością i możliwością bycia skrzywdzoną przez kogoś…

Zakochują się i źle wybierają

Może zdarzyć się też tak, że kobiety wcale nie mają złych zamiarów i nie zamierzają z premedytacją rozbić czyjegoś związku i rodziny. Nie chcą odbierać partnera innej kobiecie, czy ojca dzieciom…. Ale serce nie sługa! Zakochują się… z tym, że źle wybierają obiekt swoich westchnień. To wszystko staje się coraz bardziej skomplikowane i przeradza się w romans z żonatym mężczyzną.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną