Ile waży Sandra Kubicka? Modelka komentuje: ”Mam iść płakać?”

Agnieszka

Lifestyle

Dec. 1, 2021, 11:53 a.m.

Ile waży Sandra Kubicka? Modelka komentuje: ”Mam iść płakać?”

 Sandra Kubicka pokazała na swoim Instagramie zdjęcie wagi, na której stanęła. Jak twierdzi sama celebrytka, wcześniej przez długi czas się nie ważyła, bo jej zdaniem jest to niemiarodajne. Ile pokazała waga? Jak zareagowała Sandra? Jej reakcja i komentarz powinny stanowić ważne przesłanie dla wszystkich kobiet!

Sandra Kubicka jest od jakiegoś czasu w związku z Baronem. Początkowo para raczej ukrywała swój związek. Obecnie jednak na ich profilach społecznościowych coraz częściej pokazywane są wspólne chwile i przemyślenia na temat ich relacji. 

Od niedawna wiadomo też, że Sandra Kubicka i Baron kilka tygodni temu razem zamieszkali w apartamencie w centrum Warszawy. To właśnie tam, w mieszkaniu Barona modelka znalazła wagę i postanowiła się zważyć. 

Sandra Kubicka stanęła na wadze, zobaczyła ile waży i...nie zrobiło to na niej wrażenia

Sandra Kubicka bez wątpienia może się pochwalić piękną figurą bez względu na to, jaki numerek aktualnie pokazuje jej waga łazienkowa. 

Jak sama modelka przyznała, nie pamięta kiedy ostatnio się ważyła i nawet nie ma własnej wagi w domu. Znalazła jednak wagę w domu Barona i postanowiła z niej skorzystać.

Sandra Kubicka pokazała, ile waży

Sandra Kubicka postanowiła pokazać swoim obserwatorom ile waży, ale także powiedzieć co sądzi o samym nawyku ważenia się.

“Nienawidzę wagi. Nie mam jej w domu, niestety Alek ma i dałam się skusić...Nie pamiętam, kiedy ostatni raz się ważyłam między innymi właśnie z tego powodu, że zostawia nas z mieszanymi uczuciami, jakie np. przez chwilkę poczułam teraz ja.” - pisze Kubicka na Instagramie.

W dalszej części wpisu dodała, że obecnie waży 67 kg. Nie uznaje jednak tego za zbyt wysoką wagę. Nosi bowiem rozmiar S, jest wysoka, i uprawia sport. 

“Jeżeli już macie bzika na punkcie tego, jak wyglądacie - to uważam, że lepiej patrzeć na wymiary. Ja jestem znowu rozmiarem S i co? 67 kg i mam iść płakać? No nie. Jestem wysoka i całe życie trenuje. PS. Alek Baron, wyrzucam ten bezużyteczny sprzęt do śmieci.” - kończy swój wpis modelka.