Romans z żonatym: 5 powodów dla których on nie odejdzie od żony

Patrycja
Newsy
05.10.2020 21:30
Romans z żonatym: 5 powodów dla których on nie odejdzie od żony

Romans z żonatym mężczyzną niesie za sobą wiele problemów. To skomplikowana relacja, w której uczestniczy więcej niż dwoje osób. Jeśli związałaś się z żonatym mężczyzną, a on mimo zapewnień, dalej nie odszedł od żony, przeczytaj poniższy artykuł. Przedstawiamy 5 powodów, dla których on nie zostawi żony dla kochanki!Zdjęcie Romans z żonatym: 5 powodów dla których on nie odejdzie od żony #1

Poznaj 5 powodów, dla których on nie zostawi żony dla kochanki:

Nie chcą zaczynać wszystkie od nowa

Zdarza się tak, że mężczyzna nie chce odchodzić od żony, by zaczynać zupełnie nowy związek z inną osobą. Układ z kochanką jest dla niego wygodny, nie wymaga wielkiego zaangażowania i stworzenia długotrwałej relacji.

Wie czego może spodziewać się po żonie i tak jest mu po prostu wygodniej. Mimo powtarzanych obietnic o tym, że on w końcu zostawi żonę, z wygody może nigdy tego nie zrobić.

Skomplikowany rozwód

Jeśli w małżeństwie doszło do zdrady jednego lub obojga partnerów, rozwód może przerodzić się w sądową batalię, trwającą latami. Orzeczenie o winie partnera, ustalenia opieki nad dziećmi, podział majątku- to skomplikowane i trudne do uzgodnienia kwestie, które mogą ciągnąć się przez długi czas.

Zdjęcie Romans z żonatym: 5 powodów dla których on nie odejdzie od żony #2

Kochanka jest fantazją

Chwile spędzane z kochanką to oderwanie się od szarej rzeczywistości. Ta relacja nie odzwierciedla prawdziwego życia, a tylko romantyczne, wybrane momenty spędzane we dwoje.

Rachunki, domowe obowiązki, choroby, kłótnie, problemy i zwykła, codzienna rutyna to aspekty, które nie są poruszane.Taka relacja nie może trwać wiecznie i zdarza się, że mężczyzna o tym wie, ale nie chce tego zmieniać.

Utrata wizerunku

Wyjście romansu na jaw, mogłoby wiązać się z dużymi problemami wizerunkowymi. Mężczyzna z braku odwagi, może nie chcieć stawić czoła konsekwencjom romansu. Nie chce być piętnowany, obgadywany i oceniany przez najbliższą rodzinę, znajomych i współpracowników. Utrzymywanie romansu w sekrecie jest dla niego bezpieczne i wygodne.

Zdjęcie Romans z żonatym: 5 powodów dla których on nie odejdzie od żony #3

Kochanka jest tą drugą

Jeśli jesteś w związku z żonatym mężczyzną, a on mimo składanych obietnic, wciąż nie zostawił żony... to niestety istnieje możliwość, że nie traktuje Cię poważnie. Jesteś dla niego chwilową słabością, osobą która na zawsze pozostanie tą drugą. Mimo problemów w małżeństwie i znudzenia żoną, wybiera ją, zamiast Ciebie.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną