Dieta bulionowa- poznaj hit Hollywood!

Patrycja
Dieta i żywienie
03.09.2021 10:19
Dieta bulionowa- poznaj hit Hollywood!

To ulubiona dieta gwiazd Hollywood. Zastosuj dietę bulionowa i sprawdź, jakie cuda zdziała ten wspaniały rosół!

Zdjęcie Dieta bulionowa- poznaj hit Hollywood! #1

Ulubiona dieta gwiazd

Ta dieta bije rekordy popularności w Hollywood i korzysta z niej coraz więcej gwiazd. Gwyneth Paltrow schudła na niej 11 kg, a Salma Hayek uważa, że to remedium na wszystko!

Dieta bulionowa została stworzona w 2016 roku przez George Balla i Dean Henrego z firmy The Clean Living Company. Według jej autorów wystarczy stosowanie 21-dniowej kuracji, żeby osiągnąć spektakularne efekty. Dowiedz się, na czy polega ta dieta!

Dieta bulionowa- co to jest?

Dieta bulionowa nie polega na stosowaniu tylko jednego, konkretnego rodzaju bulionu. Zakłada spożywanie wyjątkowego rosołu, zwanego płynnym złotem. To bulion z mięsa wołowego, drobiu, indyka, jagnięciny lub na rybich ościach i warzywach, który gotowany jest powoli, przez kilka godzin. Dzięki temu zyskuje niesamowite właściwości, świetnie wpływa na zdrowie i stan skóry, włosów i paznokci.

Jak działa dieta bulionowa?

Według autorów diety, już 21 -dniowa kuracja pomoże osiągnąć wspaniałe efekty. Dieta opiera się na jedzeniu mięsa, ryb, warzyw i jajek przez 5 dni w tygodniu. Przez pozostałe 2 dni należy pić od czterech do sześciu porcji (np. filiżanek) bulionu kostnego.

Właśnie dzięki dużej zawartości białka i kolagenu, bulion zapewnia uczucie sytości, hamuje apetyt, przez co wspiera uzyskanie wymarzonej sylwetki. Oprócz tego korzystnie wpływa na stan cery, włosów i paznokci.

Cudowna moc bulionu

Ten cudowny bulion nie jest znany od dziś. To nic innego jak popularny rosół, serwowany nam od lat przez nasze mamy i babcie. A jak wszyscy wiemy, ma on wiele zdrowotnych właściwości i nie bez powodu nazywany jest „płynnym złotem”.

Pomoże na osłabienie i przeziębienie. Ma właściwości przeciwzapalne, rozgrzewające i wzmacniające. Rosół łagodzi katar i kaszel, rozrzedzając śluz i ułatwiając jego wykrztuszanie. Wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego i trawienie. Zawarty w nim kolagen wzmacnia stawy, a dzięki dużej ilości białka stanowi skuteczny lek na kaca.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną