Maffashion urodziła i pokazała wzruszające zdjęcia dziecka!

Maffashion urodziła i pokazała wzruszające zdjęcia dziecka!

Julia Kuczyńska (Maffashion) oraz Sebastian Fabijański zostali rodzicami. Ciążę para bardzo długo trzymała w ukryciu, jednak w końcu pewnego dnia postanowili podzielić się ze światem tą wiadomością. Dziecko już przyszło na świat, a Maffashion oraz Fabijański postanowili podzielić się na Instagramie wzruszającymi zdjęciami.

Tak samo jak ciążę, para przez pierwsze dni ukrywała również poród. Dziecko Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego przyszło na świat 10 września. Pierwsze zdjęcia natomiast i jakiekolwiek informacje para podała do mediów dopiero tydzień po narodzinach.

Maffashion urodziła i pokazała wzruszające zdjęcia dziecka!

Na Insta Story Julii można jeszcze przez kilka godzin zobaczyć piękne filmiki z Sebastianem Fabijańskim i tygodniowym synkiem oraz piękne zdjęcia mamy i nowego członka rodziny.

16 września na Instagramie Maffashion pojawiło się urocze zdjęcie swojego partnera z ich wspólnym dzieckiem. Zdjęcie podpisano jedynie literkami “BFJ” oraz datą 10 września 2020.

View this post on Instagram

BJF ❤️ 10.09.20 @sebastian.fabijanski.official

A post shared by JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official) on

Związek Julii Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego

Maffashion jest znaną i cenioną influencerką modową oraz współwłaścicielką marki modowej Eppram. Sebastian Fabijański jest natomiast aktorem i raperem.

Wieść o związku tej pary szybko się rozniosły w mediach. Nikt się bowiem nie spodziewał takiego połączenia. Influencerka i aktor są razem od 2019 roku. W grudniu 2019 para się zaręczyła.

– W związku musi być trochę podobieństw i muszą być jakieś przeciwieństwa, żeby było ciekawie. Ja już się dowiedziałam, że to jest bardzo interesujący media temat i taki trochę wabik, bo coś aż tak nieoczywistego budzi do dyskusji i zastanawia - mówiła Maffashion w jednym z wywiadów.

View this post on Instagram

BJF 10.09.20 @maffashion_official

A post shared by Fabijański (@sebastian.fabijanski.official) on

true

Polecane