Wojciechowska pokazała zdjęcia swojej drugiej adoptowanej córki!


                    Wojciechowska pokazała zdjęcia swojej drugiej adoptowanej córki!
10Sty

Każdy doskonale wie, że Martyna Wojciechowska jakiś czas temu adoptowała Kabulę, dziewczynkę cierpiącą na albinizm, pochodząca z Afryki. Kabula doskonale dogaduje się z biologiczną córką dziennikarki, Marysią. Obie dziewczyny znalazły nić porozumienia i tworzą razem wspaniałe rodzeństwo.

Zdjęcie Wojciechowska pokazała zdjęcia swojej drugiej adoptowanej córki! #1
https://www.instagram.com/p/BrKO7rlgoAa/

Ostatnio pojawiła się również informacja o kolejnej dziewczynce, która została adoptowana przez Wojciechowską. Wiadomo było tylko tyle, że jej imię to Tatu. Fakt o kolejnej adopcji dziennikarka ukrywała przez kilka miesięcy, ale ostatnio postanowiła pokazać swoją pociechę, dzieląc się zdjęciem na swoim profilu na Instagramie.

„Mamo, chciałabym mieć siostrę. Chciałabym żeby jeszcze jedna dziewczynka dostała taką szansę jak ja” – powiedziała mi Kabula ponad rok temu. I tak oto w naszym życiu pojawiała się Tatu, która stała się dla Kabuli adoptowaną siostrą, najlepszą przyjaciółką i moją kolejną podopieczną i córką. Kabula i Tatu mieszkają dziś w prywatnej szkole z internatem w Mwanzie i pilnie się uczą żeby któregoś dnia zmieniać życie innych osób chorych na albinizm w Tanzanii. - czytamy w opisie

Zdjęcie Wojciechowska pokazała zdjęcia swojej drugiej adoptowanej córki! #2
https://www.instagram.com/p/BsXgy6RArK0/

Kabula sama zdradziła w jednym z wywiadów, że z Tatu wszystko robią razem i ludzie biorą je za bliźniaczki! Siostra bardzo motywuje Kabulę i sprawia, że chce pracować nad swoją przyszłością. Obie traktują się jak przyjaciele i rodzeństwo. Stały się dla siebie bardzo ważne.

Wspaniale, że teraz mogą wspólnie dzielić się swoimi doświadczeniami, a Marysia doczekała się kolejnej, niesamowitej siostry!

Źródło zdjęć:

https://www.instagram.com/p/BrKO7rlgoAa/

https://www.instagram.com/p/BrNrPowAAjO/

https://www.instagram.com/p/BsXgy6RArK0/

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja