Nowe fakty w sprawie o testament po Krzysztofie Krawczyku! Co z drugim testamentem?

Nowe fakty w sprawie o testament po Krzysztofie Krawczyku! Co z drugim testamentem?

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka w mediach pojawiła się informacja o tym, że zmarły artysta cały majątek zapisał w testamencie swojej żonie. O swoje upomniał się jednak jedyny syn Krzysztofa Krawczyka. Żona i syn walczą więc o spadek. Okazuje się jednak, że Krzysztof Krawczyk pozostawił dwa testamenty. 

Zdjęcie Nowe fakty w sprawie o testament po Krzysztofie Krawczyku! Co z drugim testamentem? #1
Źródło:Wikipedia

Drugi testament Krzysztofa Krawczyka - nowy termin rozprawy

Jak donosi “Fakt”, w związku z pojawieniem się nowych okoliczności w postaci informacji o drugim testamencie Krawczyka, sąd wyznaczył termin rozprawy dopiero na 20 września.

Sędzia poinformował Ewę Krawczyk o tym, że musi udostępnić oba dokumenty do porównania. 

Pierwszy testament Krzysztofa Krawczyka powstał w 2002 roku. Jak twierdzi Ewa Krawczyk, zupełnie nie różni się od tego ostatniego. Wszystko w nim zapisane jest dla niej.

Inne zdanie ma jednak syn Krzysztofa Krawczyka. Twierdził on przed sądem, że w pierwszym testamencie jego ojca i on jest uwzględniony.

Może więcej niż 10 lat temu, tato parokrotnie mówił, że ujmie mnie w testamencie, że będzie w nim jego brat i ja. Powiedział o tym, ale ja nie widziałem ani tamtego testamentu ani obecnego – zeznał przed sądem Krawczyk junior.

Czy Krzysztof Igor Junior może liczyć na spadek po ojcu?

Nie wiadomo, czy w pierwszym testamencie Krzysztofa Krawczyka jest mowa o spadku dla syna. Jednak Krzysztof Igor, jako syn oraz osoba niepełnosprawna mimo wszystko może starać się o zachowek po tacie.

Co więcej, jako osoba trwale niepełnosprawna może mu się należeć nawet jedna trzecia całego majątku z testamentu. 

Krzysztof Igor Krawczyk w Uwaga TVN

Przypomnijmy, że opinią publiczną wstrząsnął materiał wyemitowany w Uwaga TVN. Pokazano tam, z jakimi problemami na co dzień musi mierzyć się syn Krzysztofa Krawczyka.

Niepełnosprawność, której nabawił się podczas wypadku spowodowanego przez jego ojca, brak pieniędzy oraz alkohol i awantury w domu, w którym przebywał wzbudziły współczucie dla syna artysty.

Sam Krawczyk junior marzył i wciąż marzy o śpiewaniu. Regularnie gra i śpiewa w miejscach publicznych, ale nie tylko. Jest też w szczęśliwym związku ze swoją partnerką. 

 

Agnieszka

Polecane