Wojewódzki zakpił z Bachledy-Curuś. Aktorka odpowiada!

Wojewódzki zakpił z Bachledy-Curuś. Aktorka odpowiada!

Kuba Wojewódzki lubi czasem dopiec innym osobom publicznym. Znany jest z ciętego języka i nie przebierania w słowach gdy mówi o czymś, co mu się nie podoba. Tym razem na tapet wziął Alicję Bachledę-Curuś, jej związek z Colinem Farrellem i “najbardziej żenującą scenę” w filmie.

 

 

Kuba Wojewódzki prowadzi najpopularniejszy w Polsce talk show. Jednak oprócz tego ma też inne zajęcia. Między innymi regularnie publikuje teksty w tygodniku “Polityka”.

W jego ostatnim tekście dla “Polityki” showman postanowił uderzyć w Alicję Bachledę-Curuś, która niegdyś była związana z Colinem Farrellem.

Prawdopodobnie sprowokowały go do tego wypowiedzi byłej żony Farrella, która wspominała niedawno o tym, że Alicja Bachleda-Curuś odbiła jej męża.

Emma Forrest, była partnerka Colina Farrella wspominała niedawno pierwsze spotkanie z Bachledą-Curuś. Wyznała, że Polka od samego początku podrywała jej męża. Aktor, pomimo obecności swojej partnerki miał zapewnić wtedy, że jest wolny. 

"Pojawiła się aktorka o smukłym ciele i oczami koloru dojrzałych trufli, żartując, że jest gotowa go przelecieć. Powiedział: »Nareszcie!«. Bo niby co miał powiedzieć?" - pisała Emma Forest.

Kuba Wojewódzki o Alicji Bachledzie-Curuś

Wojewódzki w swoim tekście nie omieszkał wspomnieć, że w 2012 roku Bachleda-Curuś aż dwukrotnie nominowana do Węży za rolę w filmie "Bitwa pod Wiedniem", odpowiednio w kategoriach: "najgorsza aktorka" oraz "najbardziej żenująca scena". 

"Polka miała bezceremonialnie złożyć aktorowi niemoralną propozycję. To by się zgadzało z dalszym przebiegiem jej kariery. Kilka lat później została nominowana do nagród Węży w kategorii najbardziej żenującej sceny" - pisał Wojewódzki na łamach “Polityki”.

Aktorka odpowiada!

W odpowiedzi na zaczepkę Wojewódzkiego, aktorka udostępniła na swoim Istagramie scenę z filmu, w której walczy na pięści z mężczyzną. Zdementowała również plotki, które przytaczał w swojej wypowiedzi Wojewódzki. Napisała:

"Dla mojego ulubionego showmana, który powiela wymysły plotkarskich mediów (bazujące na jakiejś książce sprzed dekady, z którą nie mam nic wspólnego)". Take that!

 

Związek Colina Farrella z Alicją Bachledą-Curuś

W 2008 świat medialny obiegła informacja o tym, że Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell wzięli ślub. Rok później na świecie pojawił się ich syn Henry Tadeusz Farrell. 

Pomimo planowanego góralskiego ślubu w Polsce, ich związek rozpadł się dwa lata po narodzinach dziecka. 

Przypomnijmy, że niedawno Bachleda-Curuś rozstała się z Marcinem Gortatem, docenianym koszykarzem NBA, który zakończył już swoją sportową karierę. 

Agnieszka

Polecane