Polska dziennikarka zachwyca ciałem na Ibizie!

Polska dziennikarka zachwyca ciałem na Ibizie!

Anna Wendzikowska jest dziennikarką od lat związaną z programem “Dzień dobry TVN”. Jak można wnioskować po jej Instagramie, jej pasją są również podróże. Obecnie przebywa na gorącej Ibizie, skąd dzieli się z nami swoimi zdjęciami. Jedno z nich przykuło szczególną uwagę. 

Podróże Anny Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska bardzo często wyjeżdża do egzotycznych krajów. Niedawno odwiedziła Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dominikanę, gdzie spędziła nowy rok, a obecnie przebywa na pięknej Ibizie.

Pogoda w tamtym rejonie świata dopisuje, nic więc dziwnego, że Anna Wendzikowska postanowiła pokazać trochę ciała na plaży.

Na jej profilu instagramowym możemy zobaczyć wiele ciekawych ujęć z wyprawy dziennikarki na Ibizę.

 

Kim jest Anna Wendzikowska?

Anna Wendzikowska jest dziennikarką współpracującą z “Dzień dobry TVN”. Przeprowadza wywiady z aktorami oraz producentami filmowymi na międzynarodowych festiwalach filmowych. W TVN Style prowadziła też program “O tym się mówi”. W swoim życiu odegrała też mnóstwo mniejszych lub większych ról w filmach i serialach. 

Wendzikowska jest też mamą 6-letniej Kornelii i 4-letniej Antoniny. 

Jak Anna Wendzikowska dba o figurę? Dziennikarka ćwiczy dwa razy dziennie!

"Ćwiczę w domu, codziennie rano i wieczorem, zwykle nie mam na to dużo czasu, bo dzieci, bo praca, ale choćbym miała tylko 15 minut, to najważniejsza dla mnie jest ta rutyna i regularność, praktycznie nie jem mięsa i w ogóle dbam o to, co jem. Dużo warzyw i owoców, dużo soków, dużo wody" - napisała Anna Wendzikowska na swoim Instagramie.

“Powiem wam tak: nie miałam płaskiego brzucha odkąd skończyłam 20 lat, chociaż zawsze byłam szczupła to mało ćwiczyłam i średnio się odżywiałam. Myślałam sobie: mam dobre geny, nigdy nie będę gruba, kiedyś się za siebie wezmę i zacznę ćwiczyć. Ale to 'kiedyś' ciągle odkładałam na później... w sumie dopiero po pierwszej ciąży jakoś się ogarnęłam" - napisała Anna Wendzikowska na Instagramie. 

Na Instagramie dziennikarki można też zauważyć, że jej drugą pasją jest pole dance. Anna Wendzikowska regularnie udostępnia zdjęcia, podczas których prezentuje piękne i trudne pozy na rurze. Nie ukrywa, że nie jest to dla niej łatwe zadanie, a raczej bardzo trudne wyzwanie fizyczne. 

 

 

Agnieszka

Polecane