Ewa Bem powraca po śmierci córki! Artystka zdradziła swoje plany

Agnieszka

Lifestyle

June 15, 2021, 6:46 p.m.

Ewa Bem powraca po śmierci córki! Artystka zdradziła swoje plany

Ewa Bem, utalentowana jezzowa piosenkarka powraca na scenę po śmierci córki. W pierwszym wywiadzie udzielonym po długiej nieobecności w mediach artystka zdradziła, jakie są jej dalsze artystyczne plany.

Zdjęcie Ewa Bem powraca po śmierci córki! Artystka zdradziła swoje plany #1
Źródło: Facebook 

Ewa Bem cztery lata po śmierci córki

Ewę Bem możemy kojarzyć z wielu hitów muzycznych, ale też z pełnienia funkcji przewodniczącej jury w programie “Droga do gwiazd”, który prowadził Zbigniew Wodecki.

Niestety, Ewa Bem zniknęła z mediów na długo. W 2015 roku u jej córki Pameli zdiagnozowano guza mózgu, z powodu którego dwa lata później zmarła. W 2018 roku natomiast artystka ogłosiła zakończenie kariery.

Po czterech latach od śmierci córki artystka powraca jednak na scenę! Udzieliła wywiadu po długiej przerwie.

Artystka będzie w tym roku świętować 50-lecie kariery!

W wywiadzie udzielonym w “Dzień dobry TVN” Ewa Bem poinformowała, że będzie w tym roku świętować 50-lecie kariery.

Uznaliśmy z moim menadżerem i rodziną, że 50 to bardzo ładnie brzmi, więc zostańmy przy tym” - powiedziała niepewna, ile rzeczywiście lat już jest na scenie.

Dorota Wellmann zapytała również artystkę o to, czy plotka mówiąca o tym, że śpiewała w tramwajach, aby utrzymać rodzinę jest prawdą.

Ewa Bem odpowiedziała, że owszem, śpiewała, ale nie dla pieniędzy.

"Śpiewaliśmy na ulicach, śpiewaliśmy, jak jechaliśmy gdzieś, czy to był trolejbus jeszcze, czy to tramwaj. Nasze trio rodzinne Aleksander i Jarosław bez przerwy... Obcowaliśmy tak mocno z muzyką, że nawet od śpiewania wspólnego nie mogliśmy się powstrzymać" - mówiła.

 

Zapytana o stan po śmierci córki wyznała:

"Na początku to ja w ogóle udawałam, że żyję. Później miałam dosyć długi etap désintéressement (fr. brak zainteresowania - przyp. red.), a przede wszystkim do sceny. Ja sobie w ogóle nie mogłam wyobrazić, że ja mogę stanąć przed mikrofonem i zaśpiewać jakąś piosenkę" - mówiła.

 

Jakie plany ma Ewa Bem?

Ewa Bem powróci na scenę podczas festiwalu "Lady Jazz". Przyznała, że przygotowuje się do występu w Gdyni:

"To bardzo duży koncert. Drżą mi kolana. Bardzo się do tego przygotowuje, bo nie było mnie cztery lata. Zaśpiewam koncert, który będzie się składał wyłącznie z polskich piosenek jazzowych" - powiedziała.