Mąż Agnieszki Kaczorowskiej staje w jej obronie. Aktorka odpowiada!

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej staje w jej obronie. Aktorka odpowiada!

 

Od wielu dni nie cichną echa kontrowersyjnego wpisy aktorki Agnieszki Kaczorowskiej. Jej post skomentowało wiele gwiazd i celebrytów. Niestety, krytyka przerodziła się już w nieuzasadniony hejt. Nic więc dziwnego w tym, że jej mąż aktorki stanął w jej obronie.

Po wpisie na Instagramie dotyczącym “mody na brzydotę”, na Agnieszkę Kaczorowską spadło sporo krytyki. O ile większość wypowiedzi zawierała słuszne argumenty, o tyle część komentarzy jest niczym innym, jak hejtem wymierzonym w młodą aktorkę.

Kaczorowska więc przeprosiła w kolejnym poście. Przeprosiny te jednak nie zostały uznane za szczere przez opinię publiczną.

W obronie aktorki stanął jej mąż Maciej Pela

Po długiej nieobecności w mediach społecznościowych do dyskusji na temat posty Kaczorowskiej odniósł się również jej mąż.

Po raz pierwszy od wielu miesięcy mężczyzna postanowił dodać post na Instagramie, w którym wspiera swoją żonę. 

"Ostatnio usłyszałem, że gdzieś zniknąłem. To prawda… zniknąłem z jednego świata, żeby pojawić się w innym. I tej w nowej rzeczywistości odnalazłem swoją drogę, którą chcę iść do końca życia" - zaczął Maciej Pela.

"Trzy lata temu zostałem mężem. Dwa lata temu ojcem. A w tym roku przyjdzie na świat nasza druga córeczka. Rok po roku podążam swoją ścieżką, pielęgnując w sobie największą z wartości - rodzinę. Najważniejsze w tej podróży jest to, że nie odbywam jej samotnie. Każdego dnia jest przy mnie moja najcudowniejsza Agnieszka Kaczorowska. I choć ten szlak jest kręty, prowadzi raz w górę, raz w dół, można potknąć się, czy wejść w sam środek burzy, to nie sprawia nam trudności, bo zawsze jesteśmy dla siebie wsparciem. A dziś, pośród szalejącej wichury, powiem tylko - kochanie jestem!" - dodał mąż Agnieszki Kaczorowskiej.

"Skarbie! Dziękuję Ci za każdy dzień, bezwarunkowe uczucie, cudowną córkę i za to jak dbasz o nowe życie, które nosisz pod swoim sercem. Jestem Twój na zawsze!" - zakończył.

Post skomentowała również Agnieszka

"Ktoś tu mnie chce porządnie wzruszyć… Udało Ci się Maciej" - napisała.

Agnieszka

Polecane